Yerel

“Değerli Ortaklarımız Kıymetli Bigalı Esnaflarımız”

S.S. Biga Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi 56. Genel Olağan Kongresi tamamlandı. Mehmet Sokullu konuşmasında şu ifadelere yer verdi ; “Yorucu ve yoğun günlerin ardından Kooperatifimizi geleceğe taşıyacak; toplumsal ve tarihsel geleneklerine bağlı, meslek ve zanaatlarımızın itibarına uygun bir havada bugünümüzü ve geleceğimizi tartıştık.

Kooperatifimiz tarihinin en yoğun katılımlı Olağan Genel Kurulunda, iki farklı liste esnaf ve sanatkarımıza hizmet etmek için yarışmış, ortaklarımız, Yönetim Kurulumuza teveccüh göstermiş ve Başkanımız Mehmet Sokullu yeniden Biga Esnafımıza hizmet etmek için gizli oy sistemi ile yapılan seçimde başkan olarak seçilmiştir.

Biz bu seçimi hizmet yarışı olarak değerlendiriyor, aday olma cesaretini gösteren tüm esnaf arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz..

Her zaman olduğu gibi Kooperatifimizin kapısı; çalışmak, üretmek, işini büyütmek isteyen herkese açıktır. Biga Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi, Biga’da işini aşını büyütmek isteyen, destek bekleyen tüm esnaflarımızın yanındadır.

Genel Kurulumuza katılarak bizleri onurlandıran ve o sıcak havada saatlerce bekleyip oy kullanan başta Tüm Ortaklarımıza, 8.Bölge Birliğimizin Kooperatif Başkanları ve Yönetici arkadaşlarıma, Belediye Başkanlarımıza, İlçemiz ile çevre il ve ilçelerden gelen yöneticilere, Misafirlerimize, Telgraflarıyla bizlere destek vererek onurlandıran başkan ve milletvekillerimize ve Emeği geçen tüm mesai arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz.

Yeni dönemde görev ve sorumluluk alan arkadaşlarımızı da kutluyor ve görevlerinde başarılar diliyorum.

Bu vesile ile yakın zamanda hayatını kaybetmiş olan, Yönetim Kurulumuzda Biga Esnaf ve Sanatkarımıza hizmet eden Sami Kuru arkadaşımızı da rahmetle anıyoruz.” Dedi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Başa dön tuşu