Yerel

Dardanos’taki Eviniz

Biga’nın tanınmış ve sevilen isimlerinden Vehbi Cevher (Vehbi Hoca) yıllar sonra tekrar ticarete soyundu. Biga’nın futbol teknik direktörlerinden olan ve hem amatör hem profesyonel futbol oynayan, birçok kulüpte antrenörlük yapan aynı zamanda emekli öğretmen olan Vehbi hoca, aile fertleriyle birlikte ticaret yapmak için kolları sıvadı ve çalışmaya başladı.

Çanakkale Dardanos’ta bulunan ve faal olarak hizmet veren Sunsan Hotel’i devralarak tadilatın ardından işletmeye başladı. Yıllar önce de Biga’da spor mağazası açarak işleten Vehbi Hoca şimdide turizm sektöründe yer alacak.

Hasan Mevsuf Caddesi No: 31 Çınarlı Köyü Dardanos/Çanakkale adresinde bulunan ve iletişim telefonu 0532 015 60 17, mail adresi sunsanotel@gmail.com olan özenle dizayn edilmiş 25 odalı, odalarında TV, klima, banyo bulunan Sunsan Hotel ayrıca lokantası ve her türlü etkinlik için aranılan bir mekan.

İki ay süren restorasyon çalışmalarının ardından rahat ve huzurlu bir mekan haline gelen Sunsan Hotel misafirlerini son derece konforlu ortamda ağırlamaya hazır.

İşletme sorumlusu Vehbi Cevher “Restorasyon yaparak bambaşka bir hale getirdiğimiz Çanakkale Dardanos mevkiindeki denize sıfır Sunsan Hotelimizde otel, nişan, düğün, nikah, her türlü toplantı ve tatil yapabilirsiniz. Tüm Çanakkale ve Türkiye’nin hizmetindeyiz. Tüm dost, arkadaş ve müşterilerimizi bekliyoruz” açıklamasını yaptı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu