Eğitim

Cüneyt Doğruer Fen Bilimleri Laboratuvarı Açılışı Yapıldı

Gümüşçay Beldesi Atatürk Ortaokulunda Hayırsever Serdar Doğruer tarafından yaptırılan Cüneyt Doğruer Fen Bilimleri Laboratuvarı törenle açıldı. Vali İlhami Aktaş’ın katılımı ile gerçekleştirilen açılış törenine Biga Kaymakamı V., Lapseki Kaymakamı Fatih Çelikkaya, Gümüşçay Belediye Başkanı Adnan Pastırmacı, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Murat Büyük, Biga Belediye Başkan Yardımcısı Nazım Hikmet Yetkiner, Biga İlçe Milli Eğitim Müdürü Erkan Bilen, Hayırsever Serdar Doğruer ve ailesi, Atatürk Ortaokulu Müdürü Özgür Aygör, muhtarlar, kurum müdürleri, STK temsilcileri, öğretmenler, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.


Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan açılış töreninde; Vali İlhami Aktaş, Gümüşçay Belediye Başkanı Adnan Pastırmacı, Biga İlçe Milli Eğitim Müdürü Erkan Bilen, Hayırsever Serdar Doğruer ve Atatürk Ortaokulu Fen Bilimleri Öğretmeni Mehmet Kılınç tarafından konuşmalar gerçekleştirildi. Yapılan konuşmaların ardından açılış kurdelesi Vali İlhami Aktaş, Biga Kaymakamı V. Lapseki Kaymakamı Fatih Çelikkaya, Hayırsever Serdar Doğruer ve ailesi, Gümüşçay Belediye Başkanı Adnan Pastırmacı ve protokol üyeleri tarafından kesilerek hizmete açıldı.


Serdar Doğruer ile Annesi Sevil Doğruer ve Babası Hasan Ertan Doğruer’e eğitime verdiği destekten dolayı teşekkür ederek, plaket veren Vali İlhami Aktaş, Laboratuvarı gezerek öğretmenlerden laboratuvar hakkında bilgi aldı. Daha sonra, Gümüşçay Beldesi Atatürk Ortaokulu’ndaki öğrencilerle ile bir araya gelerek sohbet eden Aktaş, günün anısına öğrencilerle hatıra fotoğrafı çektirdi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Başa dön tuşu