Yerel

ÇOMÜ Öğrencileri İnsan Kaynakları Eğitim Programını Başarıyla Tamamladı

İnsan kaynakları alanında kendini geliştirmek isteyen Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi öğrencileri için Çanakkale Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü ve İK 17 Platformu işbirliğinde hazırlanan İnsan Kaynakları Eğitim Programını farklı bölümlerde okuyan 30 ÇOMÜ Üniversite öğrencisi başarıyla tamamladı. Çanakkale İŞKUR İl Müdürü Vekili Mehmet Uğur Yavuz öğrencilere sertifikalarını takdim etti.

İnsan kaynakları alanında kendini geliştirmek isteyen üniversite öğrencilerinin iş hayatına girişlerini kolaylaştırmak ve pratik beceriler kazandırmayı amacıyla İŞKUR ve İK17 Platformu tarafından oluşturulan İK Eğitim Programına başvurular arasından şartları taşıyan ÇOMÜ’nün ilgili bölümlerinde öğrenim gören üniversite öğrencileri katılım gösterdiler.  

Çanakkale’nin önde gelen İnsan Kaynakları Uzmanları tarafından verilecek eğitimler ile ÇOMÜ öğrencilerinin iş hayatına girişlerinin kolaylaştırılması amaçlandı. İnsan Kaynaklarına Giriş eğitimi Prof. Dr. Dilek Dönmez Polat, Ücret ve Bordro Yönetimi dersi Doğtaş’tan Türkan Aydın Köprülü, İş Hukuku eğitimi Anadolu Etap’tan Ebru Şen, Personel Özlük Yönetimi eğitimi Uluova Süt’ten Sinem Uysal Coşkun, İşe Alım Süreci eğitimi Gestaş’tan Senem Karadeniz ve Performans Yönetimi eğitimi Meriç Danışmanlık’tan Özge Meriç Demir tarafından verildi.

EğitimEğitmenSüre
İnsan Kaynakları Yönetimine GirişProf. Dr. Dilek Dönmez Polat4 Saat
Ücret ve Bordro YönetimiTürkan Aydın Köprülü4 Saat
İş HukukuEbru Şen2 Saat
İşe Alım SüreciSenem Karadeniz2 Saat
Personel Özlük YönetimiSinem Uysal Coşkun1 Saat
Performans YönetimiÖzge Meriç Demir2 Saat

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

Başa dön tuşu