Yerel

ÇOMÜ-ÇTSO Arasında İş Birliği Protokolü İmzalandı

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) ve Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası (ÇTSO) arasında düzenlenen Üniversite – Sanayi İşbirliği çalışmaları sonucunda staj, etkinlik iş birliği ve iş başvurusu önceliği protokolü imzalandı.

ÇOMÜ Rektörü Prof. Dr. Sedat Murat ve ÇTSO Başkanı Selçuk Semizoğlu arasında ÇTSO Kongre Fuar Merkezinde gerçekleştirilen imza törenine, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Pelin Kanten, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ersin Kahraman, Yönetim Kurulu Üyesi Semih Toprak, İl Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkan Yardımcısı Didem Güner, Kadın Girişimciler Kurulu Üyeleri Ayşe Berna Ergin, Seçil Yavaşoğlu, Prof. Dr. Duygu Aktürk ve ÇTSO Genel Sekreteri Sema Sandal katıldı.

İmzalanan “Staj, Etkinlik İş Birliği ve İş Başvurusu Önceliği İş Birliği” protokolü ile ÇOMÜ’de öğrenim gören kadın öğrencilerin staj etkinliğinin gerçekleştirilmesi, ortak etkinliklerin düzenlenmesi ve iş başvurularında öncelik sağlanması konularda ÇTSO ile işbirliği çalışmaları yürütülmesinin temelleri atılmış oldu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Başa dön tuşu