Siyaset

CHP Milletvekillerinden Ticaret Borsasına Ziyaret

Çanakkale Ticaret Borsası CHP Çanakkale Milletvekillerini Ağırladı.

Cumhuriyet Halk Partisi Çanakkale Milletvekilleri Muharrem Erkek ve Özgür Ceylan, CHP Çanakkale İl Başkanı Metin Ümit Ural ve CHP Yüksek Disiplin Kurulu Üyesi Serdar Soydan, Çanakkale Ticaret Borsasını ziyaret etti.

CHP Genel Başkan yardımcısı Muharrem Erkek ve heyetine Yönetim Kurulu Başkanı S.Kaya Üzen, Meclis Başkanı Abdullah Deniz, TOBB Çanakkale GGK Başkanı Orçun Oktay ile Borsa Meclis Üyeleri ve Sektör temsilcileri ev sahipliği yaptı.

Ziyarette söz alan Yönetim Kurulu Başkanı S.Kaya Üzen öncelikle ziyaretlerinden dolayı duyduğu memnuniyeti belirterek CHP Hukuk ve Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı görevine yeniden seçilen Muharrem Erkek’i ve CHP Yüksek Disiplin Kurulu Üyesi yeniden seçilen Serdar Soydan’ı tebrik ederek görevlerinde başarılar diledi.

Başkan S.Kaya Üzen “Tarım sektörü İlimizin en önemli sektörlerinden biri. Bu şehrin potansiyeli tarımda. Bizler de sektör için çok ciddi çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. Yaptığımız çalışmalarda sorunlarımızı dinleyen ve çözüm bulunmasını destekleyen kişilersiniz. Bugüne kadar kurumumuza vermiş olduğunuz desteklerden dolayı da sizlere teşekkür ediyoruz” dedi.

CHP Genel Başkan yardımcısı Muharrem Erkek ”öncelikle sıcak ev sahipliği için Ticaret Borsamıza teşekkür ediyoruz. Bizler sizleri dinlemeye geldik. Ticaret Borsamız Çanakkale’nin çok saygın ve güçlü bir kurumu. Sizlerin emekleri çok çok büyük. Sizler üreten insanlarsınız.” dedi.

Ziyarette söz alan Çanakkale Ticaret Borsası Meclis Başkanı Abdullah Deniz CHP heyetine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek yeniden göreve seçilen CHP Genel Başkan yardımcısı Muharrem Erkek ve Serdar Soydan’a başarılar diledi. Meclis Başkanı Deniz göreve geldikleri günden bugüne kadar sürekli olarak istişareye dayalı bir yönetim şeklini benimsediklerini dile getirdi. “Bu çalışmalarımızda bizlere destek vererek her zaman yanımızda olduğunu hissettiren tüm Çanakkale Milletvekillerimize burada bir kez daha teşekkür ediyorum.” dedi.

Ziyarette Ticaret Borsasının tarım ve tarıma dayalı sanayi ile ilgili önümüzdeki dönemde gerçekleştirmeyi hedefledikleri Jeotermale dayalı Seracılık OSB, Küçükbaş Hayvancılık OSB’  gibi projeleri başta olmak üzere Borsa meslek komitelerinin sorunları ve çözüm önerileri görüşüldü. Kentin bütünüyle gelişimi için ortak aklın olmazsa ise olmaz olduğuna vurgu yapıldı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

Başa dön tuşu