Yerel

CHP Biga İlçe Teşkilatından Ziyaretler

Cumhuriyet Halk Partisi Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan, CHP Biga İlçe Başkanı Osman Öztürk, yönetim kurulu üyeleri Cemal Mantar, Barış Çetin ve İl Genel Meclis Üyeleri Levent İrez, Hakkı Sezen ile Biga Muhtarlar Derneği’ni ve Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği Biga İlçe Başkanlığı’nı (TEMAD) ziyarette bulundular.

Muhtarlar Derneği’ndeki ziyaret, Biga Muhtarlar Derneği Başkanı Ayhan Ferah yönetim kurulu üyeler ve muhtarlar tarafından karşılandılar.

Dernekte, Milletvekili Ceylan geçmiş Kurban Bayramını kutlayarak gündemde olan pandemi ve aynı zamanda işsizlik ile emeklilerin sorunlarını konu alarak istişarede bulundu. Biga Muhtarlar Derneği Başkanı Ayhan Ferah ziyaretten memnun kaldığını belirtti.

Muhtarlar Derneği ziyareti sonrası Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği Biga İlçe Başkanlığı ziyaret edildi. Dernekte Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği Biga İlçe Başkanı Akif Kireç ve üyeler hazır bulundu. Ziyarette Ceylan liyakatin önemine vurgu yaparak doğru kişinin doğru yere getirilmesine dikkat çekti. Makam tazminatı ile ilgili sorunlar istişare edildi.

TEMAD İlçe Başkanı Akif Kireç ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek katılanlara teşekkür etti.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

Başa dön tuşu