Yerel

Çanakkale İl Kültür Müdürü Biga’da

Çanakkale İl Kültür Müdürü V.Cemil Agas Biga’da incelemelerde bulundu.
Biga Bosna Hersek Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Süleyman Duran yaptığı açıklamada, 16 ağustos 2020 pazar günü Nilüfer Gölü’nde incelemeler yapan İl Kültür Müdürü Cemil Agas’a, son yıllarda Nilüfer Gölü’nde yaşanılan gelişmeler hakkında bilgi verdi.
Süleyman Duran yetkililer ile sürekli iletisim halinde olduklarını 7 aylık başkanlık döneminde, muhtar Hasan Yavuz ile birlikte, birçok işe imza attıklarını belirtti. Duran, “Nilüfer Gölü için sıradaki ilk öncelik, yolun yapılması olmalıdır” dedi.
Bahçeli Köyü’nde Muhtar Cahit Ormanlı ve Dernek Baskanı Necdet Özer ile görüşen müdür, köy kahvesinde istişareler sonrası, Bigalı Gazi Mehmet Çavuş Dernek Başkanı Necdet Özer ile Savaş galerisinde incelemelerde bulundu. Özer Bigalı Gazi Mehmet Çavuş derneği ve gelişmeler hakkında bilgi verdikten sonra, müdür Cemil Agas’a Bigalı Gazi Mehmet Cavuş’un cam biblosunu hediye etti.
Biga Kent Konseyi Genel Sekreteri Erdogan Başer, diğer değerlerimiz için Müdür Cemil Agası Biga’ya davet etti. Agas yakın zamanda Biga’ya tekrar geleceklerini ve diğer turizm değerleri için oluşturulması planlanan rotaların daha kapsamlı bir şekilde birlikte çalışılacağını belirtti.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Başa dön tuşu