Yerel

Çanakkale Barosu’ndan İzmir’e Destek

Çanakkale Barosu sosyal medyadan yaptığı açıklamada İzmir Barosu’na kayıtlı meslektaşlarının Çanakkale’de olan duruşma veya hukuksal işlemleri için kendilerine ulaşabileceklerini bildirdi.

Konu ile ilgili yaptığı açıklama ise şöyle “İzmir’de meydana gelen deprem sebebiyle hayatlarını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet ve yaralılarımıza da acil şifalar diliyor, depremden etkilenmiş olan tüm vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

İzmir Barosu ile dayanışma noktasında İzmir Barosu’na kayıtlı meslektaşlarımızdan Çanakkale’de duruşması ya da başka hukuksal işlemleri olanlar aşağıda isim ve numaraları verilen Baro Başkanımız Av. Bülent Şarlan ve Yönetim Kurulu Üyelerimize ulaşabilirler.

Av. Bülent Şarlan 0 532 778 10 35

Av. İbrahim Cem Erbil 0 532 408 35 96

Av. Şennur Tarak 0 543 583 87 78

Av. Bihter Bilir İzmirli 0 505 311 04 51

Av. Sinan Koşik 0 544 843 34 79”

Çanakkale Barosu ayrıca İzmir’de meydana gelen depremde hayatını kaybeden meslektaşlarının ailelerine ve tüm hukuk camiasına “İzmir’de meydana gelen depremde göçük altında kalarak yaşamını yitiren meslektaşımız Av. Birgül Pandal’ın ardından, Av. Ferda Murat Duman ve Av. Ekrem Özgür Duman’ın da vefat haberlerini derin bir üzüntüyle öğrendik.

Vefat eden meslektaşlarımıza Allah’tan rahmet, ailesine, yakınlarına, İzmir Barosu’na ve hukuk camiasına başsağlığı dileriz.” Sözleriyle başsağlığı diledi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

Başa dön tuşu