Spor

ÇABİP 4 Yaşında

Çanakkale Bisiklet Platformu 4. Yaşını sosyal medyadan yaptığı açıklama ile kutluyor. ÇABİP açıklamasında;

“Merhaba değerli Çanakkale Bisiklet Platformu gönüllüleri ve bisiklete gönül vermiş bisiklet severler, 17 Ekim 2016 tarihinden beri yüzlerce tur düzenlemiş, yüz binlerce km yol yapmış, 7’den 77’e herkese fırsatlar yaratmış, farkındalık ve sosyal sorumluluk projelerine imza atmış Çanakkale’nin en hareketli Sivil Toplum Kuruluşu Çanakkale Bisiklet Platformu 4 yaşında.

Bildiğiniz üzere dünyayı kasıp kavuran COVİD-19 Pandemi sürecinden kaynaklı olarak ailemizin her üyesinin sağlığını ve onlarında ailelerini düşünerek bu yıl herhangi bir tur, etkinlik ya da buluşma düzenlemedik. Bu süreçte hem sizleri yalnız bırakmamak, hem de özlemimizi bir nebze olsun azaltmak amacıyla ÇABİP TV kapsamında Rüzgâra Karşı Sohbetler ve Sele Üstü Sohbetler programlarımız ile sizlerle buluşmaya, sizleri yayınlarımıza konuk etmeye çalıştık. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımızı kutlamak amacıyla gönüllümüz Begüm Akgül tarafından hazırlanan eğlenceli şarkılarla canlı yayınımızı gerçekleştirdik. Pandemi sürecinde eskiyi hatırlamak, geleceğe daha umutlu bakmak amacıyla eğlenceli bir o kadar da tatlı rekabet içinde olacağınız ÇABİP Fotoğraf Yarışması’nı düzenledik. Sosyal medya hesaplarımızdan keyifli vakit geçirmeniz amacıyla okuyabileceğiniz kitap ve izleyebileceğiniz film ve belgesel önerilerinde bulunduk.

Bizler bu süreçte fiziki olarak birbirimizden ayrı olsak da, kalben hep bir aradaydık. Temennimiz bu sürecin bir an önce son bularak daha fazla etkinlik ve projelerimizle sizlerle birlikte olmak ve biz bunu heyecanla bekliyoruz.Çünkü biz sizleri çok özledik…” ifadelerine yer verdi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu