Yerel

Bülent Öz’den Peş Peşe Çalışmalar

Çan Belediye Başkanı Bülent Öz, Çan’ın H.İbrahim Bodur Caddesi ve Cumhuriyet Caddesi esnaflarla bir araya geldi. İşyerlerini ve dükkanlarını açan esnafa bol bereketli günler dileyen ve“Esnafımızı yalnız bırakmıyor, ziyaretlerimize devam ediyoruz” sözlerini söyleyen Başkan Öz esnaflarla sohbet etti.

Sivil Toplum Kuruluşları’nın başkanları ile aylık olağan toplantısını gerçekleştirmek üzere bir araya gelen Bülent Öz daha sonra Çan Küçük Sanayi Sitesi’nin yeni çeşmesini deneyerek yapılan çalışmaları yerinde gördü. Konu ile ilgili “Küçük Sanayi Sitesi Esnafları tarafından uzun yıllardır akması yönünde çözüm bekleyen içme suyu çeşmesini akar hale getirdik.

300 metre boyunca kazı çalışmasıyla yeni içme suyu hattı çektiğimiz ve mevcut çeşmenin haricinde iki ilave çeşme içinde yeni içme suyu hatları ekiplerimiz tarafından döşendi. İlave olacak çeşmelerden bir tanesi de hayırsever vatandaşlarımız tarafından hayata geçirilmiştir.

Çan Belediyesi olarak Küçük Sanayi Sitesi esnaflarımızla işbirliği içerisinde sanayi sitemizin içme suyunu çözüme kavuşmanın sevincini yaşıyoruz.” Açıklamasını yaptı.

Son olarak Bülent Öz, Çan Belediyesi’nin başlattığı “Mavi Masa” hizmetinden sonra öneri ve şikayet kutusu hizmetini de hayata geçirdiklerini “Daha önce hizmete sunduğumuz Mavi Masa Birimimizden sonra vatandaşlarımızın yazılı olarak bırakabilecekleri Talep, Öneri ve Şikayet Kutusu’nu da hizmete sunduk.

Bilindiği üzere 153 Mavi Masamızı arayan vatandaşlarımız ses kaydı ile karşılaşmadan direk personelimize ulaşıp talep, öneri ve şikayetlerini iletebiliyor. Sonrasında konu çözüme kavuşturulup vatandaşımıza geri bildirim sağlanıyor.

Şimdi de, vatandaşlarımız her türlü talep, öneri ve beklentilerini yazılı olarakta Belediyemiz ana giriş kısmında yer alacak “Talep, Öneri ve Şikayet Kutusuna” bırakabilecekler. Sosyal Belediyecilik ilkesi ile çözüm odaklı anlayışımız gereği hemşehrilerimizin düşünce, eleştiri ve isteklerini dikkate alıyor, sorunlarına çözüm yolları aramaya devam ediyoruz.” Açıklaması ile duyurdu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

Başa dön tuşu