Yerel

Bülent Öz Güneşin Doğmasını Beklemedi!

Çan Belediye Başkanı Bülent Öz, gece geç saatlerden sabahın ilk ışıklarına kadar çalışan fırıncıları saat 04.00’de ziyaret etti. Ardından da 06.30’da Pazar yerindeki esnafları dolaşarak hem hayırlı işler diledi hem de talep, öneri ve şikâyetlerini sordu.

Ekmek fırınlarını gece ziyaret ederek, fırıncılarla sohbet eden Başkan Bülent Öz, “Sabah gün ağarmadan 04.00’de başlayarak fırıncılarımızı ziyaret ettim. Hal ve hatırlarını sordum. Hayırlı işler dileyerek kolaylıklar diledim. Zor günlerden geçtiğimiz bugünlerde yanlarında oldum. Hayırlı, bereketli, bol kazançlar dilerim” dedi.

Fırınları ziyaretinden sonra saat 06.30’da ilçe pazarı olması sebebiyle pazar yerindeki esnaflara da ziyaret gerçekleştiren Başkan Bülent Öz, “Bugün ilçemizin pazarı. Fırın ziyaretlerim sonrası 06.30’da pazar yerimize gelerek esnaflarımızı dolaştım. Talep, öneri ve şikâyetlerini sordum. Hayırlı, bereketli, bol kazançlar diledim. Allah işlerini daim eylesin.” dedi.

“7/24 Vatandaşlarımızın Hizmetindeyiz”

Gece gündüz demeden her vatandaşa ulaşmak için gayret gösterdiklerini ifade eden Başkan Bülent Öz, “Her zaman olduğu gibi 7/24 hemşehrilerimizin yanında ve hizmetinde olmaya devam edeceğiz. Öncelikle amacımız Çanlı hemşehrilerimizle birlikte şehrimize hizmet etmektir. Bu kapsamda günün her saatinde, gece gündüz demeden hemşehrilerimizi ziyaret ediyor, onları dinliyor, çalışmalarımızı bu doğrultuda sürdürüyoruz.” açıklamalarında bulundu.

Kaynak : Aynalı Pazar

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu