Yerel

BTB Yönetiminden Turan’a Ziyaret

Biga Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Baş, Meclis Başkanı İbrahim Kahraman Soydan, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Faruk Sezen ve Hüseyin Gençoğlu, Yönetim Kurulu üyeleri Bünyamin Tekin ve Salih Can Eriş, Meclis üyeleri Ramazan Ceylan, Erhan Kabak ve Mehmet Demircan ile Genel Sekreter İbrahim Sütçü T.C. İçişleri Bakan Yardımcısı Bülent Turan’ı Ankara’da bulunan çalışma ofisinde ziyaret etti.
 
Yapılan görüşmede öncelikle Bülent Turan’a yeni görevinde başarılar dileyen Biga TB. Başkan Bülent Baş, Biga’da devam etmekte olan yatırımlar ve projeler hakkında bilgiler verdi. Ayrıca yapılan mısır kurutma tesisine vermiş olduğu katkılardan dolayı teşekkürlerini iletti.
Konuşmasında birlik ve beraberliğin önemine değinen Bakan Yardımcısı Bülent Turan da Biga TB heyetinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek Başkan Baş ve heyetine teşekkür etti. Karşılık görüş alışverişinin ardından Bakan Yardımcısı Turan, Biga heyetine Güvenlik ve Acil Durumlar Koordinasyon Merkezi (GAMER)’ni gezisinde eşlik etti.

Biga TB Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Baş’a ve çalışma arkadaşlarına başarılar dileyen Turan, Biga’nın köklü bir geçmişe sahip olduğunu ve geleneklere bağlı bir ticaret yaşantısına sahip olduğunu vurguladı. Turan ayrıca; “Hepimiz kendi kulvarlarımızda bu ülkeye hizmet etmeye çalışıyoruz, hedefimiz Türkiye’nin çok daha müreffeh hale gelmesidir.” diyerek, Biga’nın önemli bir tarım, hayvancılık, ticaret ve sanayi merkezi olduğunu, Bigalı yatırımcıların Çanakkale ve Türkiye ekonomisine büyük katkılar koyduklarını belirterek, bu anlamda üzerlerine düşeni her zaman yapmaya hazır olduklarını ifade etti.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu