Yerel

Borazan, Hız Kesmiyor Ziyaretlerine Devam Ediyor

Ak Parti Biga İlçe Başkanı Nihat Borazan,istişare ve esnaf ziyaretlerine ara vermeden devam ediyor.
Bu hafta başında Türk Metal Sendikası Biga Şubesini ve esnaflar ile istişareyle başlayan Başkan Nihat Borazan bu seferinde de Biga Şehiriçi Minibüsçüleri,Biga Ziraat Odasını ziyaret ederken ayriyeten de belirli noktalarda esnaf ziyareti yaptı.
Başkan Borazan ilk olarak Biga Şehiriçi Minibüsçüler Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifini ziyaret etti. Sefer saatlerini bekleyen minibüsçü esnafı ile sohbet ettikten sonra Kooperatif Başkanı Özcan Çalışkan ve yönetimi ile de görüşme gerçekleştirdi.
Buradaki ziyaretinin ardınan Biga Ziraat Odası’na geçen Başkan Borazan, ziyaretinde Biga Ziraat Odası Başkanı M.Güray Ergün ile ilgili görüşme gerçekleştirdi. Yaz dönemindeki tarım faaliyetleri ile ilgili Bigalı çiftçinin son durumu hakkında sohbet eden başkanlar, tarım sektöründeki gelişmeler üzerine de değerlendirmelerde bulundular.
Nihat Borazan, bu iki ziyaretinin ardından devamlı olarak gerçekleştirdiği esnaf ziyaretlerine geçti. Belirlenmiş noktalara ziyaretler gerçekleştiren Borazan bu ziyaretlere ilişkin olarak “Biga’mızın değerli esnaflarını ziyaret etmeye devam ediyoruz. İstek ve taleplerini dinledik. Sıcak karşılamaları ve hoş sohbetlerinden dolayı değerli hemşehrilerimize teşekkür ediyorum.” ifadelerine yer verdi.
AK Parti Biga İlçe Başkanı Nihat Borazan’a bu ziyaretlerinde, İlçe Yönetim Kurulu Üyelerinden Fatih Mumcu,Fatih Kurt ve Mehmet Yılmaz eşlik etti.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Başa dön tuşu