Spor

Bigaspor’da Genç Yönetim Görevde

Corona Virüs nedeniyle ertelenen Bigaspor Olağan Genel Kurulu İçişleri Bakanlığı’nın izni ile 17 Ağustos Pazartesi akşamı Bigaspor Sosyal Tesislerinde gerçekleşti. Mevcur Başkan Serkan Özkan tek liste ile girdiği seçimlerde 2 yıllığına tekrar Bigaspor Başkanlığına seçildi. Serkan Özkan ve genç işadamlarından oluşan yönetim kurulu seçim sonrası yapacağı görev dağılımının ardından çalışmalarına başlayacak.

Olağan Genel Kurul’a Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, Belediye Meclis Üyeleri, Çanakkale ASKF Başkanı Firuz Erdil, İl Futbol Temsilcisi Hayrettin Acar, Oda ve Dernek Başkan ve Yöneticileri, dernek üyeleri ve basın mensupları katıldılar. Divan Başkanlığına Okan Erguven, başkan yardımcılığına Hasan Karabiber, Katip üyeliklere ise Mehmet Özdeş ve Mehmet Yılmaztürk oy birliği ile seçildiler. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından gelir gider hesapları okundu ve ibra edildi, denetleme kurulu raporları okundu ve ibra edildi, faaliyet raporu okundu ve kabul edildi, tahmini bütçe okundu ve kabul edildi. Üyeler tarafından verilen önerge kabul edildi ve 2004 yılındaki Kulüp Tüzüğünün değiştirilmesi oy birliği ile kabul edildi. Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan ve Kulüp Başkanı Serdar Özkan üyelere hitaben konuşmalar yaparak Bigaspor’un başarıları için ve daha başarılı olması için dilek ve temennilerde bulundular.Bigaspor yönetimi tarafından destekleri nedeniyle Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, eski yöneticiler Arda Bozkurt ve Müfit Yardımcı’ya plaket verildi.

Daha sonra yapılan seçimlerde Bigaspor Başkanlığına Serdar Özkan, Yönetim Kurulu Asil Üyeliklerine Serkan Özkan, Fatih Karan, İlhan Kaçar, Serdar Metin, Serdar Balta, Serdar Seçilen, Ali Demirkol, Önder Yavaşça, Fatih Engin, Servet Kahraman, Levent Şahin, Erkan Çevik, Emre Dıramalı, yedek üyeliklere Metin Taşer, Murat Çakıroğlu, Hasan Kuru, Hakan Evirgen, Süleyman Süle, Yılmaz Adalı, Melih Gündüz, Ahmet Emrah Coşkun, Bayram Alkan, Fatih Alkan, Sadi Bulut, Müfit Yardımcı, Arda Bozkurt, Denetleme Kurulu asil üyeliklerine Soner Karabulut, Mehmet Yılmaztürk, Erdinç İşçi, yedek üyeliklerine Hüseyin Erdoğan, Mustafa Mutlu, Soner Yılmaz, ASKF asıl üyeliklerine Serkan Özkan, Önder Yavaşça, Levent Şahin, Serdar Metin, Servet Kahraman, Fatih Karan, Arda Bozkurt ve yedek üyeliklerine Serdar Seçilen, Müfit Yardımcı, Bayram Alkan, Erhan Baş, Tevfik Başarır, Emre Dıramalı, Erkan Çevik seçildiler. Seçimlerin ardından toplantı sona erdi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

Başa dön tuşu