SporYerel

Bigaspor Teknik Sorumlusu Coşkun Öz’ü Tanıyalım

Coşkun Öz Biga’lı olup 1987 Biga’da doğdu. Biga Diyarbakırlı Ekrem Ergün İlköğretim Okulunda başlayan eğitim hayatı Biga Lisesinde devam etti. 

Futbol oynamaya Biga Adaspor’da başlayıp 16 yaşında Bandırmaspor’a transfer oldu. Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulunda yüksek lisansı tamamlayarak Sırbistan Zilatibor’da eğitimini sürdürdü. 

21 yaşında Çanakkale Dardanelspor’da Tamer Tuna’nın ekibinde U13 yaş gurubunu çalıştırarak antrenörlüğe başladı.Alt yapıda görev yaptıktan sonra Çanakkale Dardanelspor’da antrenör olarak 3.Profesyonel Lig şampiyonluğu yaşayarak 2.Profesyonel Ligde de görev yaptı. UEFA  A Lisans antrenörlük diploması bulunuyor.

Bucaspor, Ofspor, Elazığspor, Edirnespor 2.lig ve 3.lig takımlarının devamında A.Çoruhspor BAL ligi Artvin Hopaspor 3.lig takımlarında Teknik Sorumlu olarak görev yaptı.

Coşkun Öz, Biga Adaspor Kurucularından Mustafa Çaçan’ın torunu, Kaldırımbaşı Doğanspor Futbolcularından Merhum Mustafa Öz’ün oğlu ve Alaattin Mutlu’nun damadıdır. Yeni sezonda Bigaspor Teknik Sorumlusu olarak görev yapacak Coşkun Öz ve Bigaspor’a başarılar diliyorum.

Kadir Atay -Biga Çarşamba Postası Gazetesi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Başa dön tuşu