Spor

Bigaspor Sezon Başı Yemeği Düzenledi

Bigaspor A Takımı için bu akşam Tepe Restaurant’ta sezon başı yemeği düzenlendi. Düzenlenen yemeğe Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, Bigaspor Yönetim Kurulu ve Sporcu aileleri katıldı.

Yemekte konuşma yapan Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan “2020-2021 sezonu inşallah en kısa sürede başlar. Bigasporumuza ve sizlere başarılar diliyorum. Biga halkı sizlerden çok şey bekliyor. Biz yerel yönetim olarak her zaman yanınızdayız. Sakatlıksız başarılı bir sezon diliyorum “dedi.

Kulüp Başkanı Serkan Özkan ise açıklamasında “Pandemi döneminde bile iyi hazırlanarak çalışmalarımıza başladık. Teknik ekip ve siz değerli sporcularımız ile anlaşarak bu hafta antrenmanlarımıza başladık. Bigaspor büyük bir aile. Her biriniz bu ailenin büyük parçasısınız. Bu sezon hepimiz çok umutluyuz çok çalışarak birbirimize daha fazla kenetlenerek Biga halkının 24 yıl uzak kaldığı profesyonel lig hasretine son vereceğiz” Sözlerine yer verirken akşam yemeği ikramında bulunan Tepe Restaurant’a da teşekkürlerini iletti.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu