SporYerel

Bigaspor Olağan Kongresini Yaptı

Bigaspor’un Olağan Genel Kurul Toplantısı 28 Mayıs Cumartesi aksamı gerçekleşti. İkinci toplantı olduğu için çoğunluk aranmadan gerçekleşen kongrede tek liste ile seçime giren İbrahim Küçük ve ekibi yönetim kuruluna seçildiler. Kongre Divan Başkanlığına eski başkanlardan Mustafa Durak, Başkan Yardımcılığına Avukat Arda Bozkurt, Katip Üyeliklere Okan Ergüven ve Mehmet Yılmaz oy birliği ile seçildiler.

Kongre divan seçiminin ardından gündem gereği saygı duruşu ve ardından İstiklâl Marşı’nın okunması ile başladı. Yönetim Kurulu ve Denetleme Kurulu raporları okundu ve ibra edildi. Faaliyet raporu ve tahmini bütçe okundu ve kabul edildi. Tüzük değişikliği yapılarak 20 asil, 20 yedek olan yönetim kurulu sayısı 9 asıl, 9 yedek olarak oylandı ve kabul edildi. Tahmini bütçe kabul edildi.

Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, eski başkan Serkan Özkan ve yeni başkan İbrahim Küçük konrede söz alarak Bigaspor için yeni yönetiminin ve yeni sezonun hayırlı olmasını dilediler, görüş ve düşüncelerini üyelere aktardılar. Konuşmaların ardından seçimlere geçildi. Tek liste ile gerçekleşen seçimlerde yeni başkan İbrahim Küçük olurken yönetim kuruluna Levent Şahin, Süleyman Çevik, İlker Kılıç, Semih Turan, Vahit Kaşdemir, Mustafa Üzer, Ömer Ilgın, Mutlu Kaya, denetleme kuruluna asil olarak Soner Karabulut, Mehmet Yılmaztürk ve Erdinç İşçi seçildiler. ASKF temsilciliğine İbrahim Küçük, Levent Şahin, Vahit Kaşdemir, Altan Özmucur, Arda Bozkurt, İlker Kılıç ve Okan Ergüven seçildiler. Seçimlerin ardından kongre sona erdi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

Başa dön tuşu