Yerel

Biga Ziraat Odası İktisadi İşletmesi Açıldı

Biga Ziraat Odasında çiftçilere danışmanlık hizmetinin verileceği, gerekli ilacın gerekli doz ve miktarda nasıl verileceği bilgisi ile tüm tohum çeşitleri, zirai ilaçların ve gübrenin satılacağı Biga Ziraat Odası İktisadi İşletmesi açıldı.

Biga’da düzenlenen açılışa; Vali İlhami Aktaş, AK Parti Grup Başkanvekili Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, Biga Kaymakamı Erdinç Dolu, Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, AK Parti İl Başkanı Naim Makas, AK Parti Biga İlçe Başkanı Nihat Borazan, İl Tarım ve Orman Müdürü Erdem Karadağ, Çanakkale Ziraat Odası Başkanı İsmail Kaya, Biga Ziraat Odası Başkanı Güray Ergün, belde belediye başkanları, ilçe protokol üyeleri, çiftçiler ve vatandaşlar katıldı.

Açılışta; AK Parti Grup Başkanvekili Çanakkale Milletvekili Bülent Turan ve Biga Ziraat Odası Başkanı Güray Ergün tarafından birer konuşma gerçekleştirildi.

Yapılan konuşmaların ardından Vali İlhami Aktaş, AK Parti Grup Başkanvekili Çanakkale Milletvekili Bülent Turan ve beraberindeki heyet tarafından kurdele kesimi gerçekleştirilerek Biga Ziraat Odası İktisadi İşletme, dualarla ve hayırlı olsun temennileriyle açıldı.

Kurdele kesimi sonrasında Biga Ziraat Odası İktisadi İşletme Vali İlhami Aktaş, AK Parti Grup Başkanvekili Çanakkale Milletvekili Bülent Turan ve beraberindeki heyet tarafından gezilerek satışa sunulan ürünler hakkında bilgi alındı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Başa dön tuşu