Yerel

Biga TSO Ekim Ayı Meclis Ve Müşterek Meslek Komiteleri Toplantısı Yapıldı

Biga Ticaret ve Sanayi Odası’nın 2021 yılı Ekim ayı Meclis Toplantısı ve 2021 yılı ikinci Müşterek Meslek Komiteleri Toplantısı 12 Ekim 2021 Salı günü saat 18.00’de Oda hizmet binasında bulunan konferans salonunda sosyal mesafe kurallarına uygun olarak yapıldı.

Biga TSO Meclis Başkanı Melih Akyıl’ın yönettiği meclis toplantısı oturumunda Eylül ayı gelir-gider durumu ve açılan-kapanan işletmeler görüşüldü. Yönetim Kurulu Başkanı Şadan Doğan tarafından Eylül ayı içerisinde gerçekleştirilen faaliyetler ve yürütülen çalışmalar hakkında meclis üyelerine kapsamlı açıklamalarda bulunuldu.

Meclis oturumunun ardından Müşterek Meslek Komiteleri toplantısına geçildi. Biga TSO’nun 2021 yılı 2’nci müşterek meslek komiteleri toplantısına Oda yönetim kurulu ve meclis üyeleri, meslek komite başkanları ve üyelerinin yanı sıra çok sayıda basın mensubu katıldı.

Biga TSO Yönetim Kurulu Başkanı Şadan Doğan’ın oturum başkanlığını yaptığı ve yoğun bir katılımın olduğu gözlenen toplantıda meslek komite başkanlarının tümüne söz verilerek, komite başkanları tarafından sektörleriyle ilgili yapılan ve yapılmakta olan önemli faaliyet ve çalışmalar hakkında bilgiler verildi; sektörleriyle ilgili görüş ve önerileri dinlendi.

Biga TSO Yönetim Kurulu Başkanı Şadan Doğan yaptığı konuşmasında; son altı aylık dönemde Biga TSO üyelerinden ve meslek komitelerinden gelen istekler doğrultusunda yapılan çalışmalar ve yürütülen faaliyetler hakkında bilgiler verdi ve tüm meslek komite üyelerine, meclis üyelerine, yönetim kurulu üyelerine ve Oda çalışanlarına beraber yürüttükleri çalışmalardan dolayı teşekkür etti.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

Başa dön tuşu