Yerel

Biga TSO Başkanı Şadan Doğan TOBB Marmara Ve Ege Bölge Toplantısı’na Katıldı

TOBB Marmara ve Ege Bölge Toplantısı, TOBB Başkanı Rifat Hisarciklioglu başkanlığında 30 Nisan 2021 Cuma günü çevrimiçi video konferans yöntemiyle gerçekleştirildi.

Marmara ile Ege’den oda ve borsa başkanlarının katıldığı toplantıda söz alan Biga Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Şadan Doğan, kapalı işletmelere hibe desteği verilmesi gerekliliğini dile getirirken, elektrik, su vb. fatura ile kurum ve banka ödemelerinin ertelenmesini istedi. Özellikle hizmetler sektörünün yaşadığı sorunları Hisarcıklıoğlu’na anlatan Başkan Doğan, kapanmalardan etkilenen tüm işletmelere destek istedi.

Toplantı TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’nun açılış konuşmasıyla başladı. Koronavirüs salgın sürecinde ekonominin çarklarının dönmesi için ellerinden gelen gayreti gösterdiklerini belirten Başkan Hisarcıklıoğlu, geçen 28 Nisan’da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile yaptığı görüşme hakkında bilgi verdi. Pandemi sürecinde TOBB tarafından yapılan girişimler ve gerçekleştirilen projelere ilişkin kısa bir sunum yapan Hisarcıklıoğlu, daha sonra oda ve borsa başkanlarına söz vererek taleplerini dinledi ve notlar aldı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

Başa dön tuşu