Yerel

Başkan Öz “Her Daim Vatandaşımın Yanındayım”

“Toprak, Kadınlarımızın Elinde Sanat Oluyor “

Başkan Öz, Çan Belediyesi Seramik Atölyesi bünyesinde kadınların el emeği, göz nuru çalışmalarını inceledi. Kadınların elinde şekil bulan ve estetik bir görünüme kavuşan ürünler “Seramiğin Şehri Çan’ın” tanıtım yüzü olmaya devam ediyor. Belediye Başkanı Öz, özgün tasarımı ve benzersiz dokusu ile kadınların elinde bambaşka bir ruha bürünen seramik ürünleri için Çan Belediyesi El Sanatları Atölyesi çalışmalarına teşekkür etti.

“Güne Karşıyaka Mahalle Ziyareti İle Başladık”

Mahalle ziyaretlerine devam eden Öz, Muhtar Eray Şenol ile soluğu Karşıyaka sokaklarında aldı, esnafa hayırlı işler dileklerinde bulundular. Bülent Öz “Mahallelerimizin sorunlarına muhtarlar ile koordineli ve uyumlu iletişim sağlayarak çözüm aramaya devam ediyoruz. Makamdan değil, sokaktan dinliyor; vatandaşlarımızın sorunlarını çözüme kavuşturuyoruz.”ifadelerini kullandı.

Belediye Başkanı Bülent Öz, Fen İşleri Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen, yeni Çan Devlet Hastanesi ve çevresi, yağmur suyu hattı çalışmalarını da yerinde inceledi.

“Şimdi De Sokak Hayvanları Beslenme Kapları İmalatını Yapıyoruz”

“Sokaktaki canlarımız bizim için değerli…” diyen Çan Belediye Başkanı Bülent Öz “Can dostlarımız için daha önce marangozhanemizde ürettiğimiz kedi evinin ardından şimdi de beslenme kabı için kolları sıvadık.

Üreten belediyecilik anlayışımızla sokaktaki dostlarımıza sevgimiz ve üretimimiz ile destek olmaya devam ediyoruz.” Dedi

“Seçimden Seçime Değil Her Daim Vatandaşımın Yanındayım”

Başkan Öz, günün erken saatinde itfaiye birimi ile ilçe merkezinde kontroller yaptı.

Öğleden sonra çalışmalarını sürdüren belediye emekçilerinin yanlarına giderek kolaylıklar diledi.

Sonrasında yine mahalle ziyaretlerini gerçekleştirdi. Kısıtlama nedeniyle ancak evlerinin önüne çıkabilen vatandaşların hal ve hatırlarını sorarak, her zaman olduğu gibi istek ve varsa şikayetlerini dinledi, notlar aldı.

Bülent Öz konu ile ilgili “Mahalle ve esnaf ziyaretlerimizi önemsiyoruz. Bizzat vatandaşımızın ayağına gitmek, taleplerini yerinde kendilerinden dinlemek, sokaklardaki eksiklikleri görmek bu ziyaretlerimizin önemini göstermektedir. Halkın arasında olmaya devam edeceğiz.” Dedi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Başa dön tuşu