Yerel

Başkan Makas’tan Biga Temasları

AK Parti Çanakkale İl Başkanı Naim Makas, Lapseki ve Biga’da bir dizi ziyarette bulundu.

Lapseki Belediyesi’ni ziyaret eden Makas, Lapseki Belediye Başkanı Eyüp Yılmaz’ı beraberinde yönetim kurulu üyeleri ile makamında ziyaret ederek Biga’ya geçti.

Biga’daki temaslarına Muhtarlar Derneği’ni ziyaret ederek başlayan Başkan Makas,”Biga İlçe Başkanımız Hasan Sepici, İl ve İlçe yöneticilerimiz ile birlikte Biga Muhtarlar Derneği’ne ziyarette bulunduk. Misafirperverliklerinden dolayı Başkanımız Ayhan Ferah’a ve muhtarlarımıza teşekkür ederiz” dedi.

Muhtarlar Derneği ile buluşmasının ardından Doğtaş Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Şadan Doğan ile görüşme gerçekleştirdi, ilçe esnafını ziyaret edip, hayırlı işler temennisinde bulunan Başkan Makas, “Esnaf, toplumsal dokunun, sosyal dayanışma ve adaletin adeta teminatıdır. En önemlisi de esnaf, güvenilirliğin, emin olma sıfatının, dürüstlüğün simgesidir. Koronavirüs salgını nedeniyle zor günler geçiren esnafımıza, pandemi döneminin ilk anından itibaren destek olduk, olmaya da devam edeceğiz” diye konuştu.

Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan’ı makamında ziyaret ederek Belediye personeline hayırlı ramazanlar diledi.

Başkan Makas’ın Biga’daki son durağı ise kapalı pazaryeri oldu.  Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan ve partisinin İlçe Başkanı Hasan Sepici ve İl Yöneticileriyle birlikte, pazarcı esnafıyla bir araya gelen Başkan Makas, esnafa bol kazanç dileklerini ileterek, “Tüm esnaflarımıza Ramazan ayının hayırlar getirmesini, kazançlarının bereketli olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.

Başkan Makas’a, Biga’daki ziyaretlerinde AK Parti İl Yöneticileri de eşlik etti.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu