Yerel

Başkan Erdoğan’dan Kaymakam Dolu’ya Hayırlı Olsun Ziyareti

Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan görevine yeni başlayan Biga Kaymakamı Erdinç Dolu’yu ziyaret etti.

Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, geçtiğimiz haftalarda yayınlanan Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Köyceğiz ilçesinden Biga Kaymakamlığına atanan Kaymakam Erdinç Dolu’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Kaymakam Dolu ile bir süre görüşerek sohbet eden Başkan Erdoğan yaptığı açıklamada, “Biga Kaymakamlığı’na atanan Erdinç Dolu Kaymakamımıza hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Kendisine tarihi ve doğal güzellikleriyle birlikte kadim geçmişiyle her alanda güzellikleri kendinde barındıran Biga’mıza hoş geldiniz dedik. Biga Belediyesi olarak tüm kurumlarımızla zincirin birer halkası olarak ortak çalışmalar gerçekleştiriyor, ilçemizin yarınlarını inşa ediyor. İnşallah Kaymakamımızla da uyum içinde güzel çalışmalara imza atacağız. Yeni görevinde kendilerine başarılar diliyorum” dedi. Başkan Erdoğan ayrıca Biga’ya kazandırılan hizmetler ve çalışmalar hakkında Kaymakam Dolu’ya kısa bilgi verdi.

Biga Kaymakamı Erdinç Dolu ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Biga için güzel çalışmalar yapacaklarını, Biga Belediyesi ve tüm kurumlar ile her zaman iş birliği ve destek içinde çalışacaklarını söyleyerek teşekkür etti.

Ziyaret sonunda Başkan Erdoğan, Kaymakam Dolu’ya kırmızı dipli mum ve davetiye takdim ederek 17 Eylül’de düzenlenecek olan Biga Kurtuluş Günü Güreşleri’ne davet etti.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Başa dön tuşu