Yerel

Başkan Erdoğan’dan Anlamlı Hediye

Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, sağlık çalışanlarını ziyaret ederek özel tasarımlı kahve fincanı takımı hediye etti.

Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, Biga Belediyesi’nin hayata geçirdiği ‘Sağlık Çalışanlarına Saygı’ projesi kapsamında Biga Devlet Hastanesi, Özel Biga Can Hastanesi, Biga İlçe Sağlık Müdürlüğü ve 112 acil çağrı merkezlerinde görev yapan personele ziyarette bulundu. Başkan Erdoğan, sohbet ettiği ve kolaylıklar dilediği sağlık çalışanlarına Atatürk Kültür Merkezi’nde belediye personeli tarafından kurumlara özel tasarlanan logolu kahve fincanı takımını hediye etti.

Sağlık personeli de, bu anlamlı proje ve hediye için Başkan Erdoğan’a teşekkür etti.

Başkan Erdoğan yaptığı açıklamada, “Uzun süredir pandemiyle topyekun mücadele ederken bu savaşın öncüleri ise sağlık çalışanlarımız oldu. Pandeminin neden olduğu zorlu sürecin başından bu yana büyük bir özveri ve fedakârlıkla görevlerini yürüten, bizlerin sağlığı için kendi sağlığından feda edip gecesini gündüzüne katarak en önde mücadele eden kıymetli sağlık çalışanlarımız iyi ki varlar. Biz de bu vesileyle her fırsat bulduğumuzda ziyaret ettiğimiz, kolaylıklar dileyerek hediye ve moral verdiğimiz sağlık çalışanlarımıza vefada bulunarak hatırası olan bir çalışma hediye etmek istedik. Atatürk Kültür Merkezi’mizde personelimizce hazırlanan özel tasarımlı kahve fincanı takımlarını Sağlık Çalışanlarına Saygı’ projemiz kapsamında takdim ettik. Şahsım ve hemşehrilerim adına bir kez daha hem fincan çalışmasını yapan personelimize hem de tüm sağlık çalışanlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Başa dön tuşu