Yerel

Başkan Erdoğan, Biga Zabıtasıyla Bir Araya Geldi

Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, Biga Belediyesi’nde görev yapan Zabıta personeli ile bir araya gelerek, Zabıta Teşkilatı’nın 197. yıl dönümünü ve 1-7 Eylül tarihleri arasında idrak edilen Zabıta Haftası’nı kutladı.

Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, Zabıta Teşkilatı’nın 197. kuruluş yıldönümü dolayısıyla düzenlenen kutlama programında zabıta personeliyle bir araya geldi. 01 Eylül Cuma günü Zabıta Teşkilatı ile Havuz Kafe’de kahvaltıda bir araya gelen Başkan Erdoğan, Zabıta biriminin Türkiye’nin her yerinde şehir düzeninin sigortası ve vatandaşın huzuru olduğunu vurguladı.

Başkan Erdoğan sohbet havasında geçen programda yaptığı konuşmada; “4 Eylül 1826 yılında kurulan ve yerel yönetimlerin en köklü birimi olan Zabıta Teşkilatı 197. yaşını kutluyor. Bu kapsamda siz kıymetli zabıta teşkilatımızla güne güzel bir şekilde başlayarak sohbet etmekten mutluluk duyduk. Belediyemiz zabıta personeli olarak belediyenin halkımıza ve esnafımıza yansıyan yüzleri olduğunuz gibi gece gündüz demeden Biga’mızın huzuru ve güvenliği için fedakarca çalışıyorsunuz. Zabıtalar, yerel yönetimlerin dışarıya yansıyan yüzüdür. Bu vesileyle sizlerden isteğimiz her zaman olduğu gibi vatandaşa ve esnafa duyarlı davranmanız, sevgi ve saygı içinde olmanızdır. Zabıta teşkilatlarımızın bugünlere gelmesinde en büyük katkıyı sunan siz kıymetli mesai arkadaşlarımı gönülden tebrik ediyorum.” ifadelerine yer verdi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Başa dön tuşu