Yerel

“Balık Bilmezse Halik Bilir”

Çanakkale Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Kaya Üzen,  Dardanel firmasıyla alakalı yazılı bir açıklama da bulundu. Açıklamasında şu ifadelere yer verdi;

“Dardanel; Sudan çıkmış balığa dönen Pandemi ekonomisinde; üretimi % 50, istihdamı % 30 artırdı. Ülkemize bağışlarıyla, kadınımıza istihdamıyla katkı sağladı.

1984’ten beri kaliteli hammaddeyle, sağlıklı ve hijyenik üretim yapıyor. Tüm aşamalarında dünya gıda mevzuatı kurallarına uyuyor.

Tonla Balık Tüketiliyorsa, Sebebi Var

İnsanımız; algı sahnesine değil, yediği gıdasına bakıyor. Tüketici tonla balık tüketiyor, çünkü Dardanel Ton’a güveniyor.

Onunla ilgili yaratılmaya çalışılan algıya en iyi cevabı ise, fiyatı en çok artan ilk 20 hisse arasında girmesini sağlayan tüketici vermiştir. Gıda değerini en fazla artıran 3. şirket olmasını sağlayan araştırmacılar vermiştir. Dünyada ilk 3’ü hedefleyen DARDANEL’i, üç beş kişi ve kuruluşun algı operasyonu etkileyemeyecektir.

Sadece Ton Balığı değil

Dardanel De Fırtınalı Denizlerden Geçti

Lakin Dardanel, okyanusun lezzetini, sağlıkla, hijyenle, tazelikle soframıza sunandır. İlklerinin öncüsü, alanının zirvesi, Çanakkale’nin dünya markasıdır. Ona güven duyan bizler;

Sayın Niyazi Önen ve Sayın Mehmet Önen başta olmak üzere tüm çalışanlarına teşekkür ediyor, varlıklarıyla ve üretimleriyle gurur duyuyoruz.”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

Başa dön tuşu