Yerel

Altınkaya’dan Teşekkür


MHP Biga İlçe Başkanı Salih Altınkaya’nın gün içinde yaptığı açıklamanın ardından akşam sosyal medya hesabından bu kez teşekkür açıklaması yaptı. Altınkaya açıklamasında;

” Değerli hemşerilerim değerli dava arkadaşlarım sosyal medya hesabımızdan bugün yaptığımız açıklamanın dayalı olduğu bilginin yanlış olduğunu öğrenmiş bulunuyorum. Söz konusu bilginin yanlış olmasında partimiz, Cumhur ittifakımız ve bigamız adına sevinç duyuyorum.
Bu elim hadisede sosyal medya tetikçiliği yapıp bizleri yanıltarak birlikteliğimizden rahatsız olan odakların gereken dersi alacağından eminiz.
Daha önce de söylediğim gibi Ülkü ocaklarında yetişmiş dosdoğru bir ülkücü olarak yaşamıma devam ediyorum.
Ülkücü Erdemli insandır. Hata halinde bunu kabul edecek olgunluğa sahiptir.
Her şerde bir hayır olduğuna inanmış insanlarız. Bundaki hayır da ittifak ortağımızın samimiyet ve içtenliğini göstermesidir.
Bu bağlamda MHP Çanakkale İl Başkanım Sayın Ali Tuğrul Yıldırım’a, AKP Çanakkale İl Başkanı Naim Makas’a, Biga Cumhur İttifakı Belediye Başkanı Bülent Erdoğan’a, AKP Biga İlçe Başkanı Hasan Sepici’ye teşekkür ediyorum.
Hassaten AKP Çanakkale Milletvekili ve Grup Bşk Vek. Sayın Bülent Turan’ın da hakkını helal edeceğini inanıyor;
Cumhur ittifakının dünden daha güçlü olarak yoluna devam edeceğini kamu oyunun bilgisine sunuyorum. Saygılarımla. ” dedi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

Başa dön tuşu