Yerel

Akyıldırım’dan Kurban Bayramı Mesajı

Haberi buradan dinleyebilirsiniz...

İYİ Parti Yenice İlçe Başkanı Ali Galip Akyıldırım Kurban Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Başkan Akyıldırım mesajında; “Değerli hemşerilerim; Bir Kurban Bayramına daha kavuşmanın mutluluğunu yaşamaktayız. Paylaşıma dayalı mutlu bir bayram yaşamanızı diliyorum.

Sadece bayramlarda değil, her zaman kimsesizlerin kimsesi olmak, ümitsizlik içerisinde kıvranan insanlık adına ümit olmak, kin ve nefretin, ırkçılığın, ayrımcılığın yaşandığı bir dünyada barış içinde yaşamak ve güzel gelecekler kurmak en önemli hedefimiz olmalıdır.

Bayramlar küçük büyük hepimizin sevinmek ve mutlu olmak istediğimiz özel günlerdir. Bunu sağlayacak olanda sahip olduğumuz imkânlarımızdır, sahip olduklarımızdır. Sosyal devlette her bireyine bunu yaşatmakla mükelleftir.

İnsanlarımızın evine ekmek götürebildiği,  zamların zulme dönüşmediği,   emeklilerimizin ve her çalışanın kurbanlarını kesip torunlarını ve çocuklarını, ailesini sevindirebildiği,  anaların babaların okuttuğu evlatlarının işsizliğine bakıp kahrolmadığı, insanlarımızın dini, dili, inancı, mezhebi, ırkı nedeniyle hor görülmediği, dışlanmadığı, milli birliğimizin, laik cumhuriyetimize sahip çıkıldığı ve korunduğu bayramlar temennisiyle Kurban bayramınızı en içten duygularımla kutluyorum.

Bu vesileyle cumhuriyetimizin kurucusu ve Başkomutanımız Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e, silah arkadaşlarına, tüm şehitlerimize rahmet, evlatlarını bu vatana kurban veren annelerine babalarına sabır diliyor, gazilerimizi minnetle anıyor bayramlarını kutluyorum. Şehitlerimizin mekânı cennet olsun!

Kurban bayramının iç dünyamıza, evlerimize, ülkemize, dünyamıza huzur ve mutluluk getirmesini Yüce Allah’tan diliyorum.” Dedi.

Ali Galip AKYILDIRIM

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu