Yerel

AK Parti’den Biga Ziyareti

AK Parti Grup Başkanvekili ve AK Parti Çanakkale Milletvekili Bülent Turan,  Çanakkale sanayisinin öncü kuvveti, verimli tarım alanları ve milattan önce 2 binli yıllara dayanan kadim tarihiyle önemli bir merkez konumunda olan Biga’yı ziyaret etti.

Ziyaret, Biga’nın en büyüğü 1917 doğumlu Adile Teyzeyi ile başladı.  Bigaspor Başkanı Serdar Özkan ve Yönetimi, Belediye Başkanları Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, Karabiga Belediye Başkanı Ahmet Elbi ve Gümüşçay Belediye Başkanı Adnan Pastırmacı, Biga İlçe Başkanı Hasan Sepici, teşkilatı ve kadirşinas hemşehriler ile görüştü.

Biga’nın dinamiklerinden Biga Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Şadan Doğan, Biga Ticaret Borsası Başkanı Mesut Okyay, Biga Ziraat Odası Başkanı M. Güray Ergün, Biga Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı İbrahim Mutur, Biga Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Sait Tanur, Biga Lokantacılar ve Köfteciler Odası Başkanı Emin Aktaş, Biga Kahveciler Esnaf Odası Başkanı İlhan Yavuz ile Biga Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi yöneticileri Mehmet Can, Fahri Kuru ve Mehmet Şefik’in katılımı ile bölgede ve ilçede devam eden yatırımlar, yapılması planlanan ve öngörülen projeleri ile esnaf, tacir ve sanayicilerin talep ve beklentilerine yönelik verimli toplantılar gerçekleştirdi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu