Siyaset

Ak Parti İlçe Başkanlığında Geniş Kapsamlı Tanışma Toplantısı

Ak Parti Biga İlçe Başkanlığı Tarafından Geniş Kapsamlı Tanışma Toplantısı Gerçekleştirildi

AK Parti Biga İlçe Başkanlığı tarafından geniş kapsamlı tanışma toplantısı Biga Çınarlık Düğün Salonunda gerçekleştirildi.

Buradaki toplantıya AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkan Yardımcısı ve AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, Gümüşçay Belediye Başkanı Adnan Pastırmacı, Karabiga Belediye Başkanı Ahmet Elbi, Ak Parti Biga İlçe Başkanı Hasan Sepici, İl Genel Meclis Üyeleri Bülent Korkmaz ve Saim Yılmaz, Ak Parti Çanakkale İl Teşkilatlanmadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Av.Yasin Öztürk, Ak Parti Çanakkale İl Yönetim Kurulu Üyesi Biga Koordinatörü Ünsal Dirlik, Kadın Kolları Başkanı Nesrin Sirkeci, Gençlik Kolları Başkanı Engin Tanrıkulu, Ak Parti Belediye Meclis Üyeleri, AK Parti İlçe Yönetimi ve İlçe ve Belde teşkilatları katılım sağladı.

Burada ilk olarak AK Parti Biga İlçe Başkanı Hasan Sepici bir konuşma gerçekleştirdi.

Başkan Sepici “Bu akşam burada bulunma sebebimiz bu kutlu davada birlikte yürüdüğümüz dava arkadaşlarımızın özellikle ilçe başkanlığı görevini üstlendikten sonra oluşturduğumuz yönetim kurulumuzunda ailemize eklenmesi ile teşkilatımız zenginleşti. Bu kutlu yolda omuz omuza yürüyen arkadaşlarımızın fazlalaştığı bir gündeyiz. İnşallah hayırlı işlerin oluşmasında rabbim bizleri vesile kılar. Toplantımızın amacı dediğim gibi birlikte yol yürüdüğümüz takım arkadaşlarımızın birbirleri ile tanışmasına vesile olmak. Bu toplantıları yaptıktan sonra inşallah samimi bir ortamın oluşmasına katkı sağlayacağız. Bugün tabi ayrıca mutluyuz. Sayın Milletvekilimiz Jülide İskenderoğlu bazı programlar için misafirimizdi. Teşkilat üyelerimizin bir araya geleceğini duyunca katılım sağladı bizde daha da mutlu olduk. Hepiniz tekrar hoşgeldiniz. Rabbim bizlere güzel arkadaşlar ile yol yürümeyi güzel bir yönetim kurulu oluşturmayı nasip eyledi. Geçtiğimiz hafta yönetim kurulumuz onaylandı ve tanıtımını gerçekleştirdik. İnşallah görev süremizde ayak bastığımız bu topraklarda sağlık sıhhat içerisinde güzel hizmetler yapmayı nasip etsin. Çok güzel başarılara imza atacağımıza inancımız tam tüm ekip olarak da bunun için her türlü fedakarlık yapmaya hazırız.”

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkan Yardımcısı ve Ak Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu konuşma gerçekleştirdi.

İskenderoğlu “Çok Sevgili Ak Davadaki yol arkadaşlarım bugün burada sizler ile birlikte olduğum için çok mutluyum. Ben sizlere Ak Grup Başkanvekilimiz ve Çanakkale Milletvekilimiz Bülent Turan’ın selamlarını iletmek istiyorum. Bu tanışma toplantımızda bakıyorum yeni arkadaşlarımızı görüyorum ayrı bir gururlanıyorum. Bizim sevdamız 2002 yılında Cumhurbaşkanımızın önderliğinde sürüyor. Bu dava omuz omuza düşünmeden yol yürüyenlerin davası. Bayrak dalgalansın diye ümmetin liderinin peşinden giden gidiyoruz diyen insanlar bu davayı asla satmazlar. Bizler Sayın Cumhurbaşkanımızın etrafında doğru insanların olmasını istiyorsak kimin bi yerde olduğu önemli değil bizlerin bu davanın içerisinde olması önemli. Nereye giderseniz gidin Çanakkaleliyim dediğiniz zaman herkesin yüzü gülüyor. Çünkü herkes Ümmetin ümidi olduğunu bildiğimiz liderimizin Çanakkale için yaptıklarını şehitliğimize yaptıklarını çok iyi biliyor. Burası özel bir yer ve bizler aslında biraz daha sırtımızda yük ile siyaset yapıyoruz. Bizim kızmak ve küsmek gibi şansımız yok. Bizim için en önemlisi evlatlarımıza bırakacağımız Türkiye. Biliyorum ki Biga’da sokağa çıkınca Ak Partiden geldiğinizi söyleyince insanlar ayrı bir şekilde gülümsüyor. İşte oy verdiğimiz insanlar diyorlar. Burada bize 2 kişiden 1 i bize oy verdi biz diğer bir kişiyi arıyoruz. Biz nasıl yüzde 70-80 oy alırızın peşindeyiz. O yüzden Karabiga’nın limanı denildiğinde biraz daha fazla uğraşıyoruz. O yüzden Gümüşçay için bir şey istenildiğinde doğalgaz için biraz daha fazla uğraşıyoruz. O yüzden Biga Belediye Başkanımız bir şey istenildiğinde uykularımız kaçıyor. Bizler yarın Bigalı çocuklarımıza çok düzgün bir Bigayı Çanakkaleyi bırakmak zorundayız. O yüzden birbirimizi severek aynı yolda olduğumuzu unutmadan yol almak istiyoruz. Ben Hasan Başkanım ve hazırladığı yönetimi ile tekrardan yön vereceğine inanıyorum”dedi.

Daha sonra Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, Gümüşçay Belediye Başkanı Adnan Pastırmacı, Karabiga Belediye Başkanı Ahmet Elbi, İl Genel Meclis Üyeleri Bülent Korkmaz ve Saim Yılmaz, Ak Parti Çanakkale İl Teşkilatlanmadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Av.Yasin Öztürk, Ak Parti Çanakkale İl Yönetim Kurulu Üyesi Biga Koordinatörü Ünsal Dirlik, Kadın Kolları Başkanı Nesrin Sirkeci, Gençlik Kolları Başkanı Engin Tanrıkulu söz alarak kendilerini tanıttılar ve konuşma yaptılar.

Son olarak Ak Parti Biga İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri tek tek kendilerini tanıttılar ve toplantı sona erdi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

Başa dön tuşu