Yerel

AK Parti Biga Ve Beldelerinde Sürpriz Yok

AK Parti Biga’da merakla beklenen belediye başkan adayları belli oldu.

AK Parti Çanakkale’de İlçe ve Belde Belediye Başkan Adaylarını belirledi. 31 Mart yerel seçimlerinde Biga’da beklenen tebliğler nihayet geldi ve beklendiği gibi AK Parti Biga Belediye Başkan Adayı Bülent Erdoğan, Karabiga AK Parti Belediye Başkan Adayı Ahmet Elbi ve Gümüşçay Belediye Başkan Adayı ise Adnan Pastırmacı oldu.

Bülent Erdoğan ve Ahmet Elbi ikinci dönemlerinde tekrar belediye başkanı olmak için mücadele edecekken Adnan Pastırmacı ise dördüncü dönemde tekrar görev almak için seçimlere katılacak. Biga ve iki beldesinde de bu dönem belediye başkanları AK Partiden seçilerek görev yaptılar. Yeni dönemde merak edilen yine belediye başkanları AK Parti’den mi olacak?

Görev sürelerinde tüm dünyanın yaşadığı pandemi dönemini yaşayan başkanlar Bülent Erdoğan, Adnan Pastırmacı ve Ahmet Elbi kulislerde daha çok projeleri olduğunu bunları yapabilmek için seçimlerde tekrar kazanarak diğer projelerini hayata geçirecekleri konuşuluyor. AK Parti’nin adaylarını açıklamasının ardından Biga, Karabiga ve Gümüşçay’da seçim startı verilerek çalışmalar hızlanacak.

31 Mart 2024 Yerel Seçimleri öncesi Cumhur İttifakı adayları tanıtım toplantısını 10 Şubat 2024 Cumartesi günü İçdaş Kongre Merkezi’nde saat 15.00’de gerçekleştirecek.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Başa dön tuşu