Yerel

AK Parti Biga İlçe Başkanlığı Yeni Binasına Taşındı

AK Parti Biga İlçe Başkanlığı 3 katlı olarak Biga Merkezde İlçe Teşkilatının kullanacağı yeni hizmet binası geçtiğimiz aylarda satın alım işlemi yapıldığı duyurulmuştu. Yapılan tadilat ve dekorasyon işlemlerinin ardından İlçe Başkanlığı yeni yerinde çalışmalara başladı ve ilk toplantı gerçekleşti.

Biga Sakarya Mahallesi Bayram Sokak 15‘de 3 katıyla birlikte kullanıma hazır hale gelen AK Parti Biga İlçe Başkanlığı’nın hizmet binası 22 Ocak Cumartesi günü itibariyle yeni yerine taşındı.
Konu ile ilgili olarak açıklama yapan AK Parti Biga İlçe Başkanı Nihat Borazan şunları söyledi:
“AK Parti’mize kazandırmış olduğumuz yeni parti binamızın satın alım işlemleri geçtiğimiz aylarda tamamlanmıştı ardından gerçekleşen tadilatın sonrasında yeni parti binamızda hizmet vermeye başladık.
Yeni hizmet binamızda ilk yönetim kurulu toplantımızda Belediye Başkanlarımız İl Genel Meclis Üyelerimiz ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz ile gerçekleştirdik.
Tüm teşkilatımızın partililerimiz ile birlikte el ele vererek Biga’mızda partimize yakışır şekilde bir binayı partimize kazandırdık.3 katlı bir şekilde hizmet verecek yeni binamızda Partililerimiz gençlerimiz ve kadınlarımız konforlu bir şekilde kullanabilecekler.
Biga’mız için canla başla çalışmalarımıza ara vermeden devam ederken 22 Ocak Cumartesi günü itibariyle Sakarya Mahallesi Bayram Sokak No:15’deki yeni hizmet binamızda çalışmalarımıza başlıyoruz.Bu süreçte emeği geçen herkese şahsım ve teşkilatım adına teşekkür ederim.Biga’mıza ve AK Parti’mize hayırlı uğurlu olsun..”

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Başa dön tuşu