Yerel

Ahmet Serkan Yarımoğlu İçin Son Görev

Karabiga’da, gemide arama yaparken merdivenden ambara düşerek, yaşamını yitiren gümrük muhafaza memuru Ahmet Serkan Yarımoğlu için görev yaptığı kurumun önünde tören düzenlendi.

Gümrük Müdürlüğü Kaçak İstihbarat Bölge Amirliği’nde görevli gümrük muhafaza memuru Ahmet Serkan Yarımoğlu, Karabiga’da 25 Ekim akşamı, arama yapmak için bindiği gemide, merdivenden ambara inmek istedi. Bu sırada Yarımoğlu, henüz bilinmeyen nedenle basamaklardan düştü. Ağır yaralanan Yarımoğlu, çağrılan sağlık görevlilerince ambulansla hastaneye kaldırıldı. Tedaviye alınan Yarımoğlu, tüm müdahalelere rağmen yaşamını yitirdi.
Memleketi Konya’da toprağa verilecek olan Ahmet Serkan Yarımoğlu için Çanakkale Gümrük Müdürlüğü önünde tören düzenlendi. Törene Vali İlhami Aktaş, İl Emniyet Müdürü Faruk Karaduman, İl Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Tahsin Saruhan, Batı Marmara Gümrük ve Dış Ticaret Bölge Müdürü Temel Akkuş, Çanakkale Gümrük Müdürü Zeynel Karaman ile kurum çalışanları katıldı. Saygı duruşunun ardından Kur’an-ı Kerim okundu ve dua edildi.

Kaynak: Çanakkale TV

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

Başa dön tuşu