Yerel

9 Ekim’de Biga Fuarında Buluşalım

Biga’da her yıl Ekim ayında düzenlenen Biga Gıda Tarım Hayvancılık ve Teknolojileri Fuarı bu yıl 9-11 Ekim tarihleri arasında Biga Kapalı Pazar yerinde yapılacak.

Biga Fuarı ile ilgili basın toplantısı 15 Eylül Salı günü saat 15.00’da Biga Ticaret ve Sanayi Odası’nda yapıldı.

Toplantıya Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, Başkan Yardımcısı Sıtkı Keçeci, Biga TSO Başkanı Şadan Doğan, Biga Ticaret Borsası Sekreteri Halil Erol, Biga Ticaret Odası, Biga Ticaret Borsası, Biga Ziraat Odası Yetkilileri, fuar organizasyon yetkilileri ve basın mensupları katıldılar.

Biga TSO Başkanı Şadan Doğan “Değerli arkadaşlar hoş geldiniz. Bu yıl pandemi nedeniyle tereddütte olduğumuz fuar organizasyonumuzu, yoğun istek ve resmi prosedürlerimizin tamamlanması ve mülki amirlerimizin olurları ile düzenlenmesi yönünde karar verildi. Bu yıl fuarımız 9-11 Ekim 2020 tarihinde Biga Kapalı Pazar Yerinde yapacağız. Firmalardan yoğun istek var. Bizden öncede Çorlu, Lüleburgaz fuarları yapılıyor. Fuarda tüm pandemi kuralları uygulanacak. Ateş ölçme, hijyen, sosyal mesafeye uyulacak. Hayırlısı olsun. Katılımınız için teşekkür ediyorum” dedi.

Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan konuşmasında “ Değerli arkadaşlar ve değerli basın mensupları toplantımıza hoş geldiniz. Bilindiği gibi zor süreç yaşıyoruz. Bu yıl Biga Fuarımızın yapılması yönünde karar alındı. Biz Biga Belediyesi olarak her yerde olduğu gibi fuar alanımızda da hijyen, temizlik ve sosyal mesafe önlemlerimizi alacağız. Biga için önemli olan Biga Fuarında tüm birimler el ele vererek Biga’nın tanıtımı yapılacak. Hayırlı olsun “ dedi. Daha sonra basın mensuplarının soruları cevaplandırıldı. Fuarda tüm standlarda mesafeli olunacağı ve aynı anda ikibin kişinin fuar alanına alınacağı söylenerek Biga Fuarının 9-11 Ekim tarihlerinde yine bölgenin en iyi fuarlarından olacağı belirtildi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

Başa dön tuşu