Yerel

“Yüce Türk Milletinin Bu Büyük Bayramını Kutluyorum”

CHP Biga İlçe Başkanlığı 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutlamak için Cumhuriyet Meydanı’nda çelenk sunma töreni gerçekleştirdi. CHP Biga İlçe Başkanı Osman Öztürk yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi;

“Düşmanı yenip bağımsızlığımızı kazanmamızı ve Türkiye Cumhuriyeti Devleti olmamızı sağlayan, eşsiz Önder, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e ve kahraman silah arkadaşlarına şükranlarımızı sunmak ve 30 Ağustos Zafer Bayramımızı kutlamak için Cumhuriyet Meydanında bir araya geldik.

Çanakkale Milletvekilimiz Özgür Ceylan, İYİ Parti Biga İlçe Başkanı Mahmut Aydemir, DEVA Partisi Biga İlçe Başkanı Hikmet Murat Türkkan, Atatürkçü Düşünce Derneği Başkanı Hasan Kırım, Belediye Meclis üyelerimiz, İl Genel Meclis Üyelerimiz, Kadın Kollarımız, Gençlik Kollarımız, partililerimiz ve Bigalı hemşehrilerimin katıldığı törende Atamızı ve silah arkadaşlarını andık.

Bir kez daha yüksek sesle ifade etmek istiyorum.

Devletimiz var oldukça Milli Bayramlarımızı ilk günkü heyecan ve büyük bir şevkle kutlayıp, büyük Türkiye Cumhuriyeti’nin hangi zorluklarla nasıl kurulduğunu hiç bir zaman unutmayacağız, unutturmayacağız.

Büyük komutan Gazi Mustafa Kemal Paşa başta olmak üzere kahraman silah arkadaşlarını, vatan için canını feda etmiş tüm şehitlerimizi ve ebediyete intikal etmiş gazilerimizi bir kez daha rahmet ve minnetle anıyor, saygılarımı sunuyorum.

Yüce Türk milletinin bu büyük bayramını şahsım ve partim adına kutluyorum.”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Başa dön tuşu