Yerel

“Yolculukların Güvenli Gerçekleşmesi İçin Öğrencilerimizin Yanındayız”

Biga Şoförler Odası Başkanı Sait Tanur 12 Eylül Pazartesi günü başlayacak olan 2022-2023 eğitim öğretim yılı için bir açıklamada bulundu.  Öğrencilerin okulları ile evleri arasındaki ulaşımını güvenle sağlayacakları konusunda şüphesinin olmadığını dile getiren Tanur açıklamasında şu ifadelere yer verdi;

“12 Eylül Pazartesi Günü  2022 – 2023 eğitim öğretim yılı başlayacak. Yeni eğitim öğretim döneminde başta cefakar ve fedakar öğretmenlerimiz ve idarecilerimiz olmak üzere tüm öğrencilerimizin, velilerimizin ve öğrencilerimizin okullara ulaşımında çok değerli bir görevi yerine getirecek olan ulaşım sektöründeki üyelerimiz olmak üzere tüm herkes için başarılı, sağlıklı ve kazasız belasız bir eğitim öğretim sezonu olmasını diliyorum.

Biga Şoförler Odası Başkanı olarak tüm servisçilerimizin, öğrencilerimizin okulları ile evleri arasındaki ulaşımını güvenle sağlayacakları konusunda şüphem yok. Yine de bizler oda yönetimi olarak hijyen ve trafik kuralları konusunda denetimlerimizi sürdüreceğiz ve yolculukların güvenli gerçekleşmesi için tüm üyelerimizin ve öğrencilerimizin yanında olacağız.

Yeni eğitim-öğretim dönemi boyunca diğer alanlarda olduğu gibi servis taşımacılığında da üyelerimizin sorunlarıyla ilgilenmeye devam edeceğiz.

Yeni dönemin eğitim ve öğretim camiası ile ulaşım sektörüne hayırlı ve uğurlu gelmesi diler kazasız belasız bol bereketli kazançlı bir yıl olmasını temenni ederiz.”

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Başa dön tuşu