Yerel

Yerel Arena’nın Konuğu: Özgür Ceylan

Cumhurbaşkanlığı seçiminin ikinci turu öncesi partiler saha çalışmalarını sürdürürken, bir yandan da vatandaşlara ulaşmaya çalışıyor. İlk turun ardından televizyon programları ve saha çalışmaları birlikte yürütülüyor. Biga’da görev yapan gazeteciler Yerel Arena isimli programın seçim özel yayınında sorularını soracak, Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan yanıtlayacak.

Gazeteciler olarak Çiğdem Özden Demiray, Yasemin Özdeş, Gökçe Akkoç, Ahmet Tunç, Ayhan Akkaya’nın sorularını soracağı programın moderatörlüğünü Saim Tunçman yapacak.

Program 24 Mayıs Çarşamba akşamı saat 19:30’da başlayacak. Program Medya Lokum (Facebook), Biga Haber (Facebook), Biganın Sesi (Facebook), Biga Manşet (Instagram), Biga Tribün (Facebook), Harbi Gaste (Facebook), Çarşamba Postası (Facebook), Biga FM (Radyo), Radyo Pegai (Radyo) kanallarından canlı yayınlanacak.

Programda Sinan Oğan ve Ümit Özdağ’ın kararları, CHP’nin Çanakkale’deki seçim performansı, HPP-PKK ve HÜDAPAR meselesi, Biga’nın seçimlerdeki kararları gibi pek çok konu gündeme gelecek.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Başa dön tuşu