Eğitim

Vali Aktaş’ın 2021-2022 Eğitim-Öğretim Yılı Mesajı

Haberi buradan dinleyebilirsiniz...

6 Eylül’de ilk ders zilinin çalmasıyla başlayıp, 17 Haziran 2022 tarihinde son bulacak olan 2021-2022 Eğitim-Öğretim yılına göz bebeğimiz çocuklarımız, değerli velilerimiz ve öğretmenlerimizle birlikte girmenin büyük heyecan ve mutluluğunu paylaşıyoruz.
Pandemi nedeniyle 2019 yılı Mart ayı ortasından itibaren uzaktan eğitimlerin sürdüğü okullarımızda sevgili öğrenci ve öğretmenlerimizin yeniden yüz yüze eğitime başlamalarının heyecanını ve mutluluğunu en az onlar kadar yaşıyoruz.
Göz bebeğimiz çocuklarımızın çağın gerektirdiği bilgi ve donanıma sahip bireyler olmalarında, milli ve manevi değerlerle yetişmesinde eğitim, büyük bir önem taşımaktadır.
Pandemiyle mücadelemizi aralıksız olarak sürdürdüğümüz bu günlerde okullarımızda öğrencilerimiz güvenli, temiz ve uygun koşullarda eğitim almaları için hazırlıklarımızı tamamlayarak her türlü tedbiri almış bulunmaktayız.
Temizlik, maske, mesafe kurallarının büyük önem arz ettiği pandemi ile mücadelede öğrenci, veli, öğretmen ve idarecilerimizin iş birliği içerisinde 2021-2022 Eğitim-Öğretim yılında büyük başarılara imza atacaklarına inanıyorum.
2021-2022 Eğitim-Öğretim yılının; geleceğin teminatı olan öğrencilerimize, kıymetli öğretmenlerimize ve velilerimize başarılı bir eğitim öğretim yılı olmasını temenni ediyor, hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum. Öğrencilerle teması olacak tüm vatandaşlarımızı aşılarını tamamlamaya davet ediyorum.
 

Kaynak: Çanakkale TV

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu