Yerel

Vali Aktaş, Biga’ya Bağlı Köyleri Ziyaret Etti

Vali İlhami Aktaş, Biga’ya bağlı Kozçeşme, Selvi ve Balıklıçeşme köylerini ziyaret etti.

Biga Kaymakamı Erdinç Dolu’nun da bulunduğu ziyaretlerde Aktaş, Kozçeşme Köyü Muhtarı Ahmet Tozan, Selvi Köyü Muhtarı Tahsin Erden ve Balıklıçeşme Köyü Azası Zeki Solak ile bir araya geldi.

Köyleri gezerek köylerin genel durumları, sorunları ve talepleri hakkında muhtarlardan bilgi alan Vali Aktaş, köy sakinlerinin de talep ve görüşlerini dinleyerek yetkililere sorun ve taleplerin çözüme kavuşturulması için gerekli çalışmaların başlatılması talimatını verdi. İletilen taleplerin en hızlı şekilde çözüme kavuşturulacağını ifade ederken, misafirperverliklerinden dolayı köy sakinlerine teşekkür etti.

Köy sakinleri de ziyaretten dolayı memnuniyet duyduklarını dile getirerek, köylerinin sorun ve taleplerine gösterdikleri ilgi ve alakadan ötürü Vali İlhami Aktaş’a teşekkür ettiler.

Köy ziyaretleri öncesinde, Vali İlhami Aktaş, İzmir’de vefat eden P. Uzm. Çvş.  Samet Bayraktar’ın Biga Kozçeşme köyünde ikamet eden ailesine taziye ziyaretinde bulunarak Allah’tan rahmet, kederli ailesine, sabır ve başsağlığı dileğinde bulundu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Başa dön tuşu