Yerel

Uz, Mazbatasını Aldı

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Çanakkale Milletvekili Rıdvan Uz, mazbatasını aldı. İYİ Parti İl Başkanı Selahattin Yıldızlar, Merkez İlçe Başkanı Necati Gapran, İlçe Başkanları, partilileri Milletvekili Uz’un yanındaydılar.

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Çanakkale Milletvekili Rıdvan Uz, “Öncelikle bizi bu göreve layık gören Çanakkale halkına çok teşekkür ediyorum. En büyük teşekkürü de bizle birlikte, sokak sokak, esnaf esnaf gezen teşkilatlarıma, il başkanıma, ilçe başkanlarıma, gençlik kollarımıza, hanımefendilere ayrı ayrı çok teşekkür ediyorum. Bugün bize mazbatamızı verdiler. Bu mazbatada bütün arkadaşlarımızın, herkesin emeği var. Alın teri, mücadele var. Bu saatten sonra bu kalabalığı, bu birlikteliği, bu adanmışlığı görünce, memleketimizde görev yapmanın ne kadar kutsal olduğunun bilincinde ve farkında olmayı hatırladım.

İnşallah rabbim bizlere hayırlı hizmetler yapmayı nasip eder. İkinci bir sürecimiz başlıyor. Bu süreç 28’inde Pazar günü. Hep söylediğimiz bir şey var bundan sonraki dönemde, belki her birimizin oylarını toplasak, mültecilerin oyu kadar olmayacak. Bu seçim, ikinci tur çok önemli. İkinci turda Millet İttifakı adayı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’na oylarınızı istiyoruz” ifadelerini kullandı.

Kaynak:ÇanakkaleTV

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Başa dön tuşu