Yerel

Öğretim Üyelerinden 400.000 Euro Bütçeli AB Projesine Ortaklık

EntreAction: An Innovative Case-to-videostory Approach in Entrepreneurial Education başlıklı, 400.000 Euro bütçeli AB Erasmus+ Projesi kabul edildi.

Bulgaristan’dan Veliko Turnovo Unıversıty St St Cyrıl And Methodıus Üniversitesinin yürütücü, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi’nin de ortak olduğu projede Turizm Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mustafa Boz, İletişim Fakültesi öğretim üyesi Prof. Dr. Hülya Önal, Dr. Öğr. Üyesi H.Çağlar Doğru, Öğr. Gör. Gökhan Akça ve Ayvacık Meslek Yüksekokulu’ndan Öğr. Gör. Tarık Yalçınkaya yer almaktadır.

Projenin diğer ortak kurumları ise Polonya’dan Akademıa Morska W Szczecınıe Am ve Science4People Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością , Finlandiya’dan Tampereen Ammattıkorkea Koulu Oy, Portekiz’den Unıversıdade De Aveıro ile Almanya’dan Unıversıtaet Leipzig’dir.

Eylül 2022 – Temmuz 2025 tarihleri arasında gerçekleştirilecek 400.000 Euroluk projede, girişimcilik eğitiminde yenilikçi içeriklerin oluşturulması hedeflenmektedir. Proje kapsamında, 2024 yılının yaz aylarında Çanakkale’de uluslararası bir yaz okulu gerçekleştirilecektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Başa dön tuşu