Yerel

Turan’dan Teşekkür

“Türkiye genelinde olduğu gibi, Çanakkale’mizde de büyük bir katılımla Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Seçimlerini, demokrasi geleneğimize yakışır bir biçimde gerçekleştirdik. Milletimizin, hemşehrilerimizin kararı tartışmasız baş göz üstüne.

21 yıla rağmen AK Parti yine Türkiye’nin en büyük partisi. Cumhur İttifakı Mecliste 321 milletvekili ile tartışmasız iktidar.

2. tura kalınırsa inşallah Recep Tayyip Erdoğan büyük bir farkla yine Cumhurbaşkanı.

Partimizin tabii ki Çanakkale’de sonuçlarının daha iyi olmasını, en az 2 milletvekili çıkarmayı en azından oyumuzu korumayı isterdik. Siyaset, milleti ve teşkilatları iyi okuma, doğru karar alma sanatıdır. Demek ki eksik kalınmış. Ümit ediyorum, bir sonraki seçimlerde, daha farklı sonuçla Çanakkale’mizde tekrar birinci parti oluruz. Şehrimizin kazanan tüm vekillerini kutluyor; seçim kampanyası süresince gece gündüz çalışan tüm adaylarımıza, teşkilatımıza ve tüm hemşehrilerimize teşekkür ediyorum.

Çanakkale milletvekilliğimiz bugün sona erdi. Daima desteğini, teveccühünü, duasını hissettiğim hemşerilerimize, vekili olmaktan gurur duyduğum şehrimize sonsuz teşekkür ediyor; seçimlerin ülkemiz ve şehrimiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum.

Milletimiz var olsun.”

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Başa dön tuşu