Yerel

Turan, Termal Turizm Kenti Çan’da

Çanakkale Milletvekili ve AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, sanayi ve termal turizm kenti, doğası ve yeşilliğiyle adeta cazibe merkezi Çan’daydı.

İlçenin en büyüğü, 1923 doğumlu Seyide teyzeyi ziyaret ederek hayır duasını aldı; kendisinden ilçenin geçmişine yönelik kıymetli bilgiler dinledi.

Bülent Turan, Çan Kaymakamı Mustafa Gürdal, Cumhur İttifakı paydaşı MHP’nin Çan İlçe Başkanı Fevzi Karakaya ve ilçedeki Oda Başkanları; Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Emin Görgün, Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Davut Tekne, Yeni Çan Birlik Kooperatifi Başkanı Mesut Ergin, Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Cemali Ergin, Ziraat Odası Başkanı Hasan Şahin, Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanı Mehmet Varan, 52 Nolu Kamyoncular Kooperatifi Başkanı Rahmi Engin, İşçi ve Öğrenci Servis Kooperatifi Başkanı Feridun Can ile bir araya geldi. İlçenin en önemli dinamiklerinden olan Odalarla yaptılan toplantıda; pandemi sürecindeki ekonomik ve sosyal destekler konuşuldu, ilçenin talep ve beklentileri üzerine değerlendirmelerde bulunuldu.

Bülent Turan ardından meşhur Menderes Parkı’nda Terzialan Belediye Başkanı Tuncay Göymen, İlçe Başkanı ve İl Genel Meclisi Üyesi Ömer Şahin, İl Genel Meclisi Üyesi Murat Okan ve hemşehrileri ile buluştu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Başa dön tuşu