Siyaset

Turan, Sepici Ve Yönetimle Biraraya Geldi

AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, AK Parti Biga İlçe Başkanı Hasan Sepici, Yönetim Kurulu Üyeleri ve teşkilatla bir araya geldi.

Teşkilat ve üye çalışmalarının istişare edildiği toplantının ardından açıklamalarda bulunan Turan, “AK Parti, Sayın Erdoğan liderliğinde, yılmaz dava insanlarının fedakarlığıyla yükseldi. Partimizin belkemiği olan teşkilatlarımızın samimiyetinin, heyecanının ve hizmet aşkının karşılığı milletimizin teveccühüdür.” dedi.

Teşkilat çalışmalarının önemine değinen Turan, “AK Parti sadece kamu ziyareti yapmayı parti işi zanneden bir parti olmamalıdır. Son dönemdeki en büyük hastalığımız bu. Teşkilatçılık, sadece kamu kurumu ve STK ziyareti yapmak değildir. Biz sandıklarla büyüdük. Tüm seçmenlere gitmek, hasta ve yaşlılarımızı ziyaret etmek, vatandaşlarımızın dertlerini ve beklentilerini dinlemek, çözüm üretmek, sosyal sorumluluk faaliyetlerinde bulunmak bizi farklı kılan faaliyetlerimiz. Liderimiz Sayın Erdoğan’ın İstanbul’da teşkilat çalışmalarındaki ilk başlık da sandık çalışmasıydı. Dolayısıyla bizzat vatandaşlarımıza, gençlerimize temas edeceğiz. Bir teşkilat mensubumuz, bir kamu kurumunu, bir genel müdürü, bir il müdürünü ziyaret edince, iş tamam zannediyor. Kamu ziyaretinden ziyade vatandaşın derdini dinlemek, saha çalışması yapmak önceliğimiz olmalı. Kapı kapı dolaşacağız, dokunmadığımız gönül kalmamalı.” şeklinde konuştu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu