Siyaset

Turan, Jandarma Genel Komutanlığı’nı Ziyaret Etti

İçişleri Bakan Yardımcısı Bülent Turan, Jandarma Genel Komutanlığı ziyareti sonrası yaptığı açıklamada, “184 yıllık “Kanun Ordusu”nun geldiği yüksek beşeri ve teknik kapasiteyi görmek gurur vericiydi” dedi.

Turan, Jandarma Genel Komutanlığı’nı ziyaret etti. Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Arif Çetin tarafından karşılanan Turan, ziyaretçi defterini imzaladı. Turan, sonra komutanlıkta değerlendirme toplantısına katıldı.

Kanun Ordusu’nun Geldiği Kapasiteyi Görmek Gurur Verici

Turan ziyarete ilişkin Twitter hesabından yaptığı açıklamada, “Türkiye’nin en köklü kurumlarından, Aziz Milletimizin gözbebeği Jandarmamızlayız. 184 yıllık “kanun ordusu”nun geldiği yüksek beşeri ve teknik kapasiteyi görmek gurur vericiydi. Bu şerefli üniformaya emek veren tüm vatan evlatlarını şükranla…” ifadelerini kullandı. Turan’ın paylaşımı sonrası da Jandarma Genel Komutanlığı da kendi resmi hesabından ziyarete ilişkin bir paylaşım yaparak, şu ifadeleri kullandı. “İçişleri Bakan Yardımcımız Sayın Bülent Turan, Jandarma Genel Komutanlığı karargahında gerçekleştirilen değerlendirme toplantısına katılmıştır”

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Başa dön tuşu