Yerel

TSE Belge Yenileme Tetkiki Başarıyla Tamamlandı

Türk Standartları Enstitüsü (TSE) Kalite Yönetim Sistemleri Baş Denetçisi Mehmet Derviş Zorlu tarafından Çanakkale Ticaret Borsasında bir gün süren TS EN ISO 9001:2015 Belge Yenileme Tetkiki başarıyla tamamlandı.

Çanakkale Ticaret Borsası TS EN ISO 9001:2015 Belge Yenileme Tetkiki Genel Sekreter SevcanElver, Kalite ve Akreditasyon Sorumlusu S.Gözde Kartal, Birim Müdürleri ve Borsa Personellerinin katılımı ile yapıldı.

Tetkik ile ilgili değerlendirmede bulunan Çanakkale Ticaret Borsası Başkanı S. Kaya Üzen, TSE’nin üye memnuniyetinin artması ve Borsanın sürekli kendini yenileme noktasında çok değerli katkılar sağladığını ifade etti. 

Yapılan her tetkik ve gözetim ziyaretlerinin Ticaret Borsası’na çok önemli kazanımlar sağladığını dile getiren Başkan S.Kaya Üzen, yaptığımız çalışmalarımızın ve gayretlerimizin TSE gibi bir kurum tarafından incelenmesi ve belgelenmesi ise çok önemlidir. Bu vesile ile titiz çalışması ve tüm yol gösterici gayretleri nedeniyle TSE Baş Denetçisi Sayın Derviş Zorlu’ya teşekkür ediyor, Borsamıza bu belgeyi kazandıran tüm personellerimizi de kutluyorum” dedi.

Baş Denetçisi Mehmet Derviş Zorlu ise; “Bir gün süren belge yenileme tetkiki sürecinde bizlere gösterilen ilgi ve alakadan dolayı Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Kaya Üzen şahsında tüm Yönetim Kuruluna ve Borsa personellerine teşekkür ediyorum. Müşteri memnuniyeti konusunda iyi uygulamalar gördük. Bu uygulamaları Türkiye’de gittiğimiz diğer kurumlarda da örnek olarak göstereceğiz. Çanakkale Ticaret Borsasının kalite yolculuğunun devamlılığı ve sürekli iyileşme için bizler de önerilerimizi sunduk. Çanakkale Ticaret Borsası TS EN ISO 9001:2015 Belge Yenileme Tetkikini başarıyla geçmiştir. Raporlarımızda da bunu kayıt altına alacağız. Hayırlı olmasını diliyorum” ifadelerinde bulundu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Başa dön tuşu