Eğitim

Toyota’dan Biga MYO’ya Anlamlı Destek

Motorlu Araçlar ve Ulaştırma Teknolojileri Bölümü Otomotiv Teknolojisi Programı’na Toyota Sakarya Fabrikası’ndan 4’er adet Yeni Nesil Motor ve Otomatik Şanzıman hibesi gerçekleştirildi. Bölüm Başkanı Öğr. Gör. Zafer Özgür; Otomotiv Teknolojinin sürekli yenilendiği günümüzde, yeni nesil motor ve şanzımanların eğitim açısından önemini belirterek, bir kaç ay içersinde de Toyota firması tarafından 0 km bir araç hibesinin de yapılacağını bildirdi. Anlamlı desteklerinden dolayı Toyota firmasına teşekkürlerini iletti.

Yüksekokul Müdürü Öğr. Gör. Ertuğrul Bilgücü, Meslek Yüksekokulunun atölye ve labaratuvarların gelişim sürecinin devam ettiğini belirterek, Toyota Firmasına ve malzemelerin getirilmesinde araç temin eden Biga Şöförler Odasına teşekkürlerini iletti.

29 Aralık Perşembe günü Sakarya Toyota Fabrikasınına Biga Şöförler Odası tarafından tahsis edilen araçla giden Otomotiv Teknolojisi Programı akademik personeli Öğr.Gör. İlkay Onur Şerbetçi nezaretinde motor ve şanzımanlar teslim alındı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

Başa dön tuşu