Yerel

TMO 2021 Yılı Hububat Alım Fiyatı Ve Detaylarını Açıkladı

17 Mayıs 2021 tarihinde TMO Genel Müdürlüğü’nün internet sitesinden yapılan açıklamaya göre 2021 Yılı Hububat Alım Fiyatları aşağıdaki gibi olacak.

Biga Ziraat Odası Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada “TMO’ ya ürün teslim edecek üreticilerimizin TMO alım noktalarında herhangi bir zorlukla karşılaşmamaları için aşağıdaki hususlara dikkat etmeleri gerekmektedir.

-Yeni Koronavirüse (Covid-19) karşı önlemlerini mutlaka almaları,

-ÇKS bilgilerini güncellemeleri,

-TMO üreticilerimizin iş yerleri önünde uzun süre beklemelerini önlemek amacıyla uyguladığı randevulu alım sistemine devam edeceğinden randevularını mutlaka almaları,

-Ürünlerini randevu alınan gün getirmeleri,

-Anlaşmalı bankalardan alınacak ürün kartı veya banka hesap numaraları ile alım noktalarına gelmeleri gerekmektedir.

Ayrıca TMO iş yerlerinde pazar günleri hariç haftanın 6 günü, lisanslı depolar üzerinden ise haftanın tüm günlerinde alım yapılacaktır.Üreticilerden bu yıl da boşaltma ücreti alınmayacaktır. Böylece üreticinin ton başına ilave 11,80 TL kazancı olacaktır.Ürün bedeli ödemeleri, ürünün TMO’ya teslim edildiği tarihten itibaren 10 gün içerisinde üreticilerin banka hesaplarına aktarılacaktır.

Yeni hasat döneminin ülkemize, milletimize hayırlı ve bereketli olmasını dileriz.

-Üreticiler, TMO işlemleri ile ilgili her türlü bilgiyi TMO internet sitesinden (www.tmo.gov.tr), TMO iş yerlerinden ve Alo Ürün Hattından [312 416 34 10 (8 hat)] alabileceklerdir.

ANLAŞMALI BANKALAR:

Halkbank, Vakıflar Bankası, Ziraat Bankası, Akbank, Albaraka Türk, Denizbank, Garanti Bankası, İş Bankası, Şekerbank T.A.Ş., Yapı ve Kredi Bankası” denildi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

Başa dön tuşu