Yerel

Tazıcı, “On Dört Yaşındaki Kardeşimizin Aklından Geçim Sıkıntısını Sileceğiz” 

CHP Biga Gençlik Kolları, Biga’daki ilk kez oy kullanacak olan yeni seçmenleri ziyaret ediyor.

Cumhuriyet Halk Partisi Gençlik Kolları Genel Başkanlığı’nın başlattığı; “Güç Sende Senin Elinde” programı kapsamında 81 ilde organize edilen ve ilk kez oy kullanacak seçmenlere yapılan ziyaretler, Biga’da da sürüyor. CHP Çanakkale Gençlik Kolları İl Sekreteri Egemen Taylan Özkurnaz, İl Başkan Yardımcılarından Zühre Süreyya Özlenir, Yusuf Özdemir ve Çağrı Savaş ve CHP Biga Gençlik Kolları Biröz Tazıcı’dan oluşan heyet yaklaşık 1.5 saat süren etkinlikte kayıtlı bulunan 2934 seçmenden 35 tanesini evlerinde ziyaret etti. Ziyaretler sırasında Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun gençliğe mesajını taşıyan mektupları iletildi.

Ziyaretler hakkında demeç yayınlayan CHP Biga Gençlik Kolları Başkanı Biröz Tazıcı şunları kaydetti;

“Bu sıradan bir seçim değil, bu sadece sandıklardan çıkacak sonuçların Türkiye Cumhuriyeti’nin önümüzdeki beş yılını belirleyecek bir süreç değil. Bu kez, ülkemizin ikinci yüzyılına hazırlayacak süreci; gençliğe kaybettirilen ümitlerin ve çalınan hayallerin iade edileceği kaderin yeniden yazılacağı bir yolun başlangıcı olacak. Bu yüzden özellikle ilk kez oy kullanacak arkadaşlarımızın özelinde vatandaşlarımızın tamamına tek tek ulaşacağız. Hiç olmadığı kadar yüksek enerjiyle çalışıp, bu seçimleri biz kazanacağız. On dört yaşındaki kardeşimizin aklından geçim sıkıntısını sileceğiz… 

Ülkemiz çocuklarının yeri; okullar olmalı, parklar olmalı, arkadaşlarıyla oyun oynamak olmalı. Biz inanıyoruz, güveniyoruz… Partimizin her bir bireyi göreve hazır. Biz tüm gruplarımız ile bu ülkeyi yönetmeye, yeniden gün ışığını bu topraklara yaymaya hazırız.”

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Başa dön tuşu